Itse siis aurinko kauris ja kuu neitsyessä sekä nouseva merkki juuri ja juuri jousimiehen puolella, aivan skorpionin vs jousimiehen rajoilla. Kauriilla hallitseva planeetta on Saturnus, joka itsellä on ravussa.
Kauris ei varmaan yleisesti ottaen kovin usein ihastu ensinäkemän/ tuntuman perusteella, mutta joskus sentään kolahtaa kohtuu kovaa.
Henkilö on ilmeisesti rapunainen, kuu kauriissa. Ja ravulla hallitseva planeetta on juurikin kuu. Nousumerkistä ei tietoa. Ja on kyllä jollakin tasolla tiedostanut kiinnostukseni, mutta koska tiellä saattaa olla muitakin esteitä, en itsekään pysty asettelemaan pelimerkkejä aivan normaalisti.
Nyt on pakko kysyä viisaammilta: mitä tästä kaikesta pitäisi ajatella ja mitä etenkin rapunaiset osaavat valaista yhteensopivuudesta ylipäänsäkin ?
Kaurismies vs rapunainen
Anonyymi
1
1107
Vastaukset
- Anonyymi
Vain kokonaishoroskoopit kertoo totuuden. Kompositio-kartta, laskevat merkit, Juno ja Kheiron tärkeitä yhteisvertailussa. Saturnuksen ja Venuksen suhteet synastriassa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kaksi vuotta
Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek184221Raamatun kiroukset ja uhkaukset osoittavat sen ihmisperäisyyden
"Se sanotaan galatalaiskirjeessä, että jos joku levittää väärää evankeliumia: "...jos joku julistaa teille evankeliumia5032350Onko kenellekään muulle käynyt niin
Että menetti tilaisuutensa? Kaivattu oli kuin tarjottimella, osoitti kiinnostusta vahvasti, silmät ja olemus täynnä rakk1421871- 761484
- 1581456
Alahan tulla paikkaamaan tekojas
Ja lopeta se piilossa oleminen. Olet vastuussa mun haavoista. Vien asian eteenpäin jos ei ala kuulumaan.91254- 106737
Olisitko maailmani?
Ajattelen sinua ja pelkään välillä, että olenko antanut sinulle liikaa kannettavaksi. Olenko vaatinut sinulta aivan liik34724- 27711
Lähdetkö nainen joku päivä mun kanssa Anttilaan?
Katsomaan sisustustarvikkeita ja sit mentäisiin matkatoimistoon katsomaan matkoja?25691