pohjois-karjalassa

Tiedättekö onko kukkan rakentanut?Olisi kiva käydä katsomassa,koska itsellä sellainen suunnitteilla.En kaipaa nyt kommentteja:ei kannata,vaan tietoa!!!Kertokaa toki jos olette sellaisen rakentaneet.
2836
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

virheitä.Siis taloja kelosta pohjois-karjalassa..

Äänestä
  • Itsella on kunnostettava sahahirsitalo Tohmajarvella, mutta Kiteellakin kavin vilkaisemassa siella viimekesana myyntiin laitettua keloista tehtya taloa. Kelotalon osoitetta en muista, mutta Kiteen keskustasta rajalle pain ajoin. Pyyntohinta oli 64.000 euroa ja loytyi kuvakin netista.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kelotoloja kirjoitti:

Tiedättekö onko kukkan rakentanut?Olisi kiva käydä katsomassa,koska itsellä sellainen suunnitteilla.En kaipaa nyt kommentteja:ei kannata,vaan tietoa!!!Kertokaa toki jos olette sellaisen rakentaneet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu