Mitäs rikollinen

Ja rikoksen salaaja. Miltä tänään tuntuu?
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Menehän muualle runkkaamaan

Äänestä

Ihmisoikeusrikos, johon olet osallinen.

Äänestä

Mä tiedän yhden neliraajahalvaantuneen ihmisen. Nauroin ja räkätin ku näin sen.

Äänestä

Kerro sä miltä must tuntuu ko mä en tiiä mistähän tänään syytetään

Äänestä

Hae näyttelykorkeakouluun.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ja rikoksen salaaja. Miltä tänään tuntuu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu