Kerta kiellon päälle

Hyvää yötä VP. On hauska ajatella että olisit täällä myös ja lukisit nämä. Ainakin joku VP on koska vastailee. Olisitpa se juuri sinä! Hyvän yön puhallus uniisi, jälleen kerran. En ole unohtanut enkä unohda. Sen verran kovaa kolahdit.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Huomenta ihana! Minäkään en unohda si.nua.

Äänestä
  • Kiitos rakas!

    Äänestä

Kiitos ja hyvää huomenta. t. Väli-Palli

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Hyvää yötä VP. On hauska ajatella että olisit täällä myös ja lukisit nämä. Ainakin joku VP on koska vastailee. Olisitpa se juuri sinä! Hyvän yön puhallus uniisi, jälleen kerran. En ole unohtanut enkä unohda. Sen verran kovaa kolahdit.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu