Palstalla puhutaan ihan TÄYTTÄ PASKAA!
Tämä palsta ei vastaa todellisuutta millään tavalla.
Tämä palsta on täynnä trolleja, paskan puhujia, todellisesta elämästä irtaantuneita hörhöjä...
Lyhyesti sanottuna....TÄYTTÄ PASKAA!
Tämä palsta ei vastaa todellisuutta millään tavalla.
Tämä palsta on täynnä trolleja, paskan puhujia, todellisesta elämästä irtaantuneita hörhöjä...
Lyhyesti sanottuna....TÄYTTÄ PASKAA!
Vastaukset 11
Vanhimmat
Mielestäni täälä on hyvinkin akateemalaista keskustelua
Tälläistako on akateeminen keskustelu?
Tälle palstalle kirjoittavat ovat hyvin älykkäitä ja empaattisia.Näitä kirjoituksian kun lukee niin huomaa kuinka suomalaisilla on vahva auttamisien halu muita kohtaan.Täällä ei arvostella ketään vaan annetaan tukea ja ymmärrystä.Pyritään auttamaan jokaista joka apua tarvitsee,annetaan neuvoja ja opastusta.Näitä viestejä lukiessa tulee voimakas yhteisöllisyyden tunne.Me suomalaiset välitämme toisistamme,arvostamme ja tuemme toisiamme.Jokaisen mielipide täällä on hyvin tärkeä ja sitä kunnioitetaan.Olen hyvin ylpeä meistä.
On+hyvin+johdonmukaista,+että+jos+keskustelualueen+nimi+on+"Ikävä",+on+keskustelu+siellä+ikävää.+
Aloittaja+toimii+keskustelualueelle+sopivalla+tavalla,+eli+vähättelee+ikävällä+tavalla+keskustelun+tasoa.+Tällä+hän+osoittaa+tietysti+vain+sen,+että+"Ikävä"-palsta+on+nimensä+veroinen.+Muussa+tapauksessa+keskustelutason+vähättelijä+olisi+itse+avannut+korkeatasoisemman+keskustelun+tälle+alueelle.
Ikävä+avaus+on+saanut+kommentteja,+joista+50+%:a+ennen+tätä+kommenttia+jätetyt+olivat+ikäviä.+Tämä+kertoo+siitä,+että+vaikka+keskustelun+avaus+olisikin+ikävä,+ei+keskustelun+tarvitse+siitä+huolimatta+olla+ikävää,+sillä+50+%:a+kommenteista+olivat+asiallisia+ja+ilmensivät+hyvää+keskustelutasoa+ja+-kulttuuria.+
"Ikävä"-palstan+ei+siis+tarvitse+olla+ikävä+siksi,+että+ikävätkin+keskustelijat+vaihtavat+ikäviä+mielipiteitään+täällä+ikävällä+tavalla.+Heidän+lisäkseen+täällä+nimittäin+keskustelevat+muutkin,+jotka+ikävöivät+hedelmällisemmän+keskustelukulttuurin+perään.
Samaa mieltä....täyttä peetä koko palsta!!! Ihan ihme juttuja...niinku ketä kiinnostaa.
Sinua kiinnostaa, koska luet tämän palstan kirjoituksia.
Aika monet ei ole läsnä edes omissa toiveissaan.
Mut ei se ole helppoa
Your argument is invalid. Sorry.
Ihan samaa mieltä! 😂
Varmaankin parasta olisi lopettaa tämä Suomi24 Keskustelut palsta, koska ihmiset eivät tästä pidä.
Eipä voi muuta sanoa ja lieveilmiöt sitten niin rapsakoita, että ihan menee rullalle randomrusettipäät, huumori ja lempeys kaivettava kiven alta, eiköhän se tästä sillä pahuuden kierre on kuitenkin katkaistava