EevaLeena on jo täydin sekaisin, eikä Tuotanto välitä mitään. Eeva toista tuntia makuuhuonessa samaa asiaa toistaen. Yksi asia oli vain ja se oli Jukan kanssa seksi ja siihen liittyvät asiat ja se että Jukka halua hänen kertovan asiaa muille. Toiset katselivat silmät pyöreinä eivätkä osanneet sanoa mitään. Koko ajan toisti samoja asioita. Huono tuotanto ei voi muuta sanoa.
Ee va Leena sekaisin jo
Anonyymi
15<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Miks meni tonne taloon, siviilissä seksin harrastaminen on paljon vapaampaa, tuohon touhuun kyllä Jukkia löytyy joka kuppilasta?
Olet oikeassa. Jukkia löytyy joka nurkilta yllin kyllin. Eevis taisi murtua kun Jukkis oli käsikädessä Millan kanssa ja silmäili muutenkin Millaa.
Tosi mustasukkainen Jukasta, vaikka Jukka ei ole edes kiinnostunut seksiä enempää. Meni istumaan olohuoneeseen vain että Jukka tulisi perässä ja heti valmis seksiin. Kovat on himot, mutta näyttää muutkin naiset haluavan päästä osille, siksi eivät äänestä pois.
Mitkä naiset?
Käsittääkseni tuossa paskasarjassa on vain yksi nainen ja hän on yli 50- vuotias.
Ne muut ovat pelkkiä lapsellisia pikkupimuja.
eeviksellä on oikeasti henkisiä ongelmia. ei oo normaalia käytöstä.
Mutta kyllä Iskä osaa...auttaa
Miksi tuotanto ei puutu tuon käyttäytymiseen? Löperö tuotanto, mitä se meinaa, suosii noita kahta tyyppiä. Se nainen käveleekin haarat levällään. Miksiköhän?
Eeviksessä saattaa ärsyttää, passiivisuuden lisäksi, myös se turunmurre.
Tökkiviä, lyhyen takovia, naukuvia sanoja ja sillä samalla ilmeellä.
Turun murre kuulostaa varsin hyvältä, jos verrataan sitä esimerkiksi niiden surkeiden pohjoisen takapajuloiden Oulun murteeseen.
Se on hirvittävän rumaa mongerrusta.
Vielä jopa Oulun murretta rumempaa on entisen Lapin läänin mie sie mukkhaan kukkhaan mennhään metthään vetthään kättheen h-honotus.
Kohta varmaan rupeaa rasva tippumaan tukasta lattialle? Milloin ilmestyy pyykkipojat muiden asukkaiden nenään?
Eeviksen katse on tismalleen samanlainen kuin tube "tähdellä" Markoboy . .
Markoboy on eeviksen alterego.
Katse ja pupillit.
No nyt se syö jo räkääkin nenästä videoleikkeessä?