Ihmisen kuuluukin olla väsynyt

Liika tyhmistyminen muutti elämänkulun suunnan. Liika yrittäminen ja panostus vei mehut.
9<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Normaalia varmaan, mutta tyrmistyttävää.
Ei lisättävää.

Äänestä

Karu totuus.
Tumput suorina lippaan tervehtimässä maantien penkassa jälleen.
Tässä seison enkä muuta voi.

Äänestä

Kunnon traumatismi pelastaa maailman menolta, eikä eheyttävä eläke.

Äänestä

Elämää ja erotiikkaa näillä mennän.

Äänestä

Yhteiskuntha hyötyy.

Äänestä

Luuserille oprusta juurikin nain.

Äänestä

Oikein tehty.

Äänestä

Hyvin toimittu tsemppiä.

Äänestä

Fksusti toimittu 😎

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Liika tyhmistyminen muutti elämänkulun suunnan. Liika yrittäminen ja panostus vei mehut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu