Olihan se vähän

pettymys kun et silloin tullutkaan.
Odotin kyllä.
24<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 24

Vanhimmat

Missä odotit?

Äänestä
  • Mikä oikeus sulla on tunkeutua mun päähän ja kohdella niin?! Onko tunteet sulle vieraita, että haluut nähä oikein extreme-hommia, voyeristi?
    Kuinka pitkälle pystyisit meneen?
    Odotin ja odotin ja odotin. En mä siellä edes olis halunnu olla enää, mutt luulin, et tuut. Joo ett tullu.
    Mahtaa olla nautinnollista, mitähän seuraavaks? Oikein jännityksellä odotan, ett mitä tapahtuu jos joskus vielä nähdään.
    Mikä luulet olevas, joku jumala tai yliminä vai?

    Äänestä

Ehkä mies kiinnostui sinusta, mutta hän olikin parisuhteessa?

Äänestä

Pettymys ×2. Toinen pettyi huhtikuussa, toinen toukokuussa.

Äänestä
  • Niin oli tiedän olen pahoillani vieläkö voisimme korjata tilanteen

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Niin oli tiedän olen pahoillani vieläkö voisimme korjata tilanteen

    https://m.youtube.com/watch?v=-RtZ3ISmzgU Jos keksit tähän jotain tunnisteita meistä... en ala troillien kanssa leikkimään

    Äänestä

  • :D tähän on tultu

    Äänestä

Jos hän tuijottaa, niin jotain kiinnostusta on.

Äänestä
  • No varmasti on. Oletko itse ollut aktiivinen? Ei kukaan voi toisen kotia noin vain rynnätä..

    Äänestä

  • Olen ollut aktiivinen. Toisesta ei voi sanoa samaa...

    Äänestä

Mitä sitten häneltä odotit?

Äänestä

Liikaa katseita.

Äänestä

Kaikki piilossa.

Äänestä

Kahville vai? Olis vaan pitänyt heti tulla.

Äänestä

Voispa mennä ajassa taaksepäin. Järjestäisin menoni toisin ja olisin tullut. Ehkä ensi kerralla.

Äänestä
  • Voisipa mennä muutenkin

    Äänestä

  • Eihän juttu olisi toiminutkaan. Hyvä kun hän ei tullut!

    Äänestä

En taida tulla nytkään.

Äänestä

Ketä odotit ja minne? :)

Äänestä
  • Mun piti mennä, hän jäi... 😔.

    Äänestä

En tule seuraavalla kerralla.

Äänestä

Milloin? Milloin en tullut? Ja minne olisi pitänyt tulla? Onko sulla antaa tunto merkkejä?

Äänestä

Minäkin olen ollut pettynyt monesti kun hän ei olekaan tullut vaikka ensin niin on sovittu. Ymmärtää sentään perua viestillä, ei ihan niin sika ole sentään että jättäisi ilmoittamatta. Mutta ei se poista pettymystä jos ensin ihan täpinöissään odottaa näkevänsä ja sitten jää nuolemaan näppejään.

Äänestä
  • Tuttua. Joillakin on oikeus olla tulematta, ja näitä pitää ymmärtää. Auta armias jos itse erehdyt.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

pettymys kun et silloin tullutkaan.
Odotin kyllä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu