Kysytään näin että missä parhaat runki paikat
Jari Pekka ralli
11
142
Vastaukset
- Anonyymi
Missä kuulutus?
- Anonyymi
Reitti ihan perus settiä, eli runkia haastava löytää.
- Anonyymi
Ei taida runkia olla perus marjoniemi, lahdenpohja ja sysmän ympäri pätkät ja samaan suuntaan kuin aina
- Anonyymi
Ek 1 ennen ekaa risteystä on toiminut vuonna 2008
- Anonyymi
Kasvanu umpeen eli ei tule toimiin. Lahdenpohjan lipuilla taas nähdään tyhjennys
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kasvanu umpeen eli ei tule toimiin. Lahdenpohjan lipuilla taas nähdään tyhjennys
Joo siinä ei näyttäis olevan edes huomiota.
- Anonyymi
Marjoniemi 3 km lähdöstäkin on toiminut joskus aikoja sitten mutta ei enään kertaakaan sen jälkeen
- Anonyymi
veikkaus ek4 11km ssa kisan paikka
- Anonyymi
Onko ykkösellä huomioita...who knows?
- Anonyymi
Ainakin vanhassa tähtihovin paikassa on aina ollut merkki kun ajettu, tosin ei ole sitä pientä aukkoa taustasta mikä oli 94.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ainakin vanhassa tähtihovin paikassa on aina ollut merkki kun ajettu, tosin ei ole sitä pientä aukkoa taustasta mikä oli 94.
Tuli vielä uusi huomio! Ek 5 3.9km keventävä oikea
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k542409Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖281759Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt701434Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me2381320- 1191154
Yritin saada
Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.13990Kronikat..
Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu11963vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos23948- 68933
- 59856