Fossiilien jäänteillä.
Porukka polttaa ilmakehää, verorahat valuu ulkomaille, ja aivosolut tuhoutuu.!
Lentomatkailu on fossiilien harrastus !
7
95
Vastaukset
- Anonyymi
Hienoa, jotta valmismatkayhtiö kompastui
- Anonyymi
Se oli kylläkin lentoyhtiö - joka "kompastui" .
Vihreät on kovia poikia lentelemään pelastamaan maapalloa sen tuhoutumiselta.
Kun kokoukset voisi hoitaa vaikkapa nettikokouksena.
Aurinkoa ei näin syksyllä voi ottaa etänä, siksi lennän lämmittelemään joka syksy.
Köyhää ja kateellista sen kuuluukin keljuttaa - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Se oli kylläkin lentoyhtiö - joka "kompastui" .
Vihreät on kovia poikia lentelemään pelastamaan maapalloa sen tuhoutumiselta.
Kun kokoukset voisi hoitaa vaikkapa nettikokouksena.
Aurinkoa ei näin syksyllä voi ottaa etänä, siksi lennän lämmittelemään joka syksy.
Köyhää ja kateellista sen kuuluukin keljuttaaMikä lentoyhtiö? Slovenialainen kaatui viimeksi Euroopassa. Thomas Cook on/oli valmismatkayhtiö, kuten sen osa Tjäre. Erikseen on vielä Scandinavian T.C, joka on lentoyhtiö ja lentää esim,. Tjären matkoja.
- Anonyymi
Niinpä.
- Anonyymi
Taitaa aloittaja polttaa itse jotain, verotuloja ei tuota, ainoastaan käyttää, ja aivosolut on jo tuhoutuneet erinäisten aineiden vaikutuksesta.
- Anonyymi
Viikon päästä taas Thaikkulaan , halpaa tää lentäminen :)
- Anonyymi
Eikös fossiileiksi sanota ihmisiä, jotka eivät enää liiku mihinkään, tee mitään tai ole kiinnostuneita mistään? Ettei nyt osuisi omaan nilkkaan pilkkasi?
Nytkin katson duunin ikkunasta ulos ja kiroan kun päivä ei valkene ollenkaan, samaan aikaan tiedän tuolla jossain olevan mukavan lämpöistä ja valoisaa. No 5vko ja taas saa valoa hetken aikaa. Hasta la vista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävä sua j-mies!
Enkä oikeesti ymmärrä miksi. Eihän me tunneta ees kovin hyvin. Mut haluaisin sun kanssa jotain säätöä sit kai vaan 🫦605780Voi itku! Sanna Marinilla EI OLLUT mitään tekemistä jäänmurtajakauppojen kanssa
Miten tässä näin kävi? Sanna-kultti paniikissa.2064737En välttämättä koskaan aikaisemmin tosissani uskonut mihinkään sielunkumppanuuteen ym
Ennen kuin tapasin sinut. Oudointahan tässä on että ollaan tiedetty toisemme kuitenkin vuosia ja enemmän vuosia, mutta v164212Sanna Marin kysyi hämmästyneenä: Onko Suomessa jäänmurtajia?
Nettilehden toimittaja kysyi Sanna Marinilta suoraan, että sovittiinko nuo jäänmurtajien kaupat jo 2019, jolloin Marin k663714- 513671
- 113401
- 873382
SDP haluaa 40 000 nettomaahanmuuttajaa
SDP:n Suunnanmuutos-vaihtoehtobudjetissa, käy ilmi, että demarit itse asiassa vaativat räjähdysmäistä ”työperäisen” maah693233- 332921
Mikä tuota vasemmistolaisista jankkaavaa vaivaa?
Pahasti on ihon alle, siis korvien väliin, päässeet kummittelemaan. Ei ole terveen ihmisen merkki jankata yhdestä asia342591