Nyt ei vielä

Mutta ehkä jo kohta voisi hyöriä ja pyöriä hänen ihanan ympärillä nukkumaan mennessäkin.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Sun pissis tykkää (pehmeästä jäniksestä) 😍😍😍

Äänestä

Juu sopii mulle.

Äänestä
  • Teen nykyään ruumiillista työtä. Tekee hyvää kropalle ja mielelle.

    Äänestä

Missä olet hyörinyt ja pyörinyt muuten?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mutta ehkä jo kohta voisi hyöriä ja pyöriä hänen ihanan ympärillä nukkumaan mennessäkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu