Taviksen elämä on parasta

Ketään ei kiinnosta mitä mä teen Levillä. Mitä Levillä tapahtuu se jää sinne.
Maisa kävi kuksii ja koko suomi tietää. Elämä pilalla. http://www.veksi.com/respUutiset.jsp?otsikko=maisa
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tavis voi rauhassa rakastella, toisen taviksen kanssa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ketään ei kiinnosta mitä mä teen Levillä. Mitä Levillä tapahtuu se jää sinne.
Maisa kävi kuksii ja koko suomi tietää. Elämä pilalla. http://www.veksi.com/respUutiset.jsp?otsikko=maisa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu