Mitsubishi Lancer

Saan Mitsubishi Lancerin korjaamolta piakkoin, mutta he puhuvat että siihen pitää vaihtaa uusi "boksi" Mikä on boksi?
2864
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

1400e hintainen osa.

Äänestä

Eli varmaan ECU boksi joka hoitelee moottorin ohjausta. Nuo tuppaavat hajoilla 90 luvun vaihteen mitsuissa. Yleensä voi korjauttaa mutta merkkiliikkeissä eivät sitä tee. Kustantaa reilun 100e riippuen kuinka pahaksi on mennyt.

Vieraile http://www.mitsubishiclubfinland.com/ sieltä löytyy yhteystietoja missä korjataan niitä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Reme kirjoitti:

Saan Mitsubishi Lancerin korjaamolta piakkoin, mutta he puhuvat että siihen pitää vaihtaa uusi "boksi" Mikä on boksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu