Mulla on vähän yli puoli vuotta vanha marsu joka ei anna koskea yleensä peppuun
Se aina alkaa "Kiljumaan" jos koskee sen peppuun välillä saattaa jopa vähän näykkäistä mutta se ei satu
Yleensä marsu juoksee suoraan minun syliini turvaan??
Marsu ei anna koskea peppuun mikä vikana?!
Anonyymi
2
118
Vastaukset
- Anonyymi
Meillä sama homma jatkunut jo vuoden ja varasimme ajan eläinlääkäriin sillä ilmeisesti on kipuja
- Anonyymi
Oletko tutustunut marsun käsittelyohjeisiin ja esim. siihen, mistä sitä voi rapsutella? Useat marsut eivät tosiaan tykkää, jos heitä silittää tai muuten koskee takapäästä, se on ihan normaalia. Voit vaikka googletella kuvia, joissa näkyy, mistä useimmat marsut pitävät, kun heitä silittää, mistä taas eivät. Takapää on monissa "kartoissa" merkitty sellaiseksi, ettei possu tykkää, jos sieltä silittää.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614368KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1483139Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo472458Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?482370- 982025
- 241883
- 301606
- 231602
- 1531445
- 341233