Olen katsellut bb ohjelmaa kaikki kaudet ja tänä vuonna yhteistyöhaluisin ja lämpimin persoona on Kevin.Toivon hänen voittavan. Kevin on myös hyväkäytöksinen.Moni parikymppinen ei osaa käyttäytyä kuin ihana KEVIN.
Kevin on ihana
Anonyymi
18<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Kummajaisia riittää näemmä myöskin tuon paskan tuijottajissa.
Tuskinpa kukaan muu kuin joku kummajainen voisi kirjoittaa tuollaista.
No voooe mahootoon tiälä se maaindinpahhoottaja tuas puruukaa kiiukkuansa ookkee miielin miärin. Tairakkii ollana melekonnee märeekekoroova notta sannoon vallan jotta!
Ilmeisesti ketjun avaaja on Kevinin sisko. Ei kukaan muu voi ihannoida tuota juutalaisen näköistä ihmistä. Eikö Kevinin äiti ole pojalleen sanonut, että se on poika.
Taitaa olla melkomoinen äiti, kun on poikansa vienyt mekko päällä tarhaan, sekä antanut mekkonsa pojalleen kun se on taloon tullut.
Taitaa olla omituista sakkia.
No ne onkin virolaisia, ei suomalaisia.
Mikään muu ei olisi hyvä asia, kuin Kevin lentäisi seuraavaksi ulos talosta.
Kiva että olet löytänyt ihastuksesi. Minusta Kevin on oksettava ilmestys. Todennäköisesti olen liian vanha ymmärtääkseni hänen kaltaisiaan.
Junttius ei ole iästä kiinni
Eli olet juntti omasta mielestäsi.
Niinpä.
Eihän se todellakaan ole iästä kiinni.
Kevin on kaikkien äitien ihanne vävypoika 💘
Tuskinpa kukaan normaali äiti haluaisi Keviniä poikansa morsiammeksi, eikä tietenkään myöskään sulhaseksi.
Kevin on hyväkäytöksisin koko porukasta. Johtunee varmaan virolaisesta kasvatuksesta, siellä lapset ei elä kuin pellossa toisin kuin suomalaiset pikku-hitlerit.
Kevin menoa on hauska seurata. Tykkään. Käytöstaito tosiaan on erittäin hyvä.
Onpas täällä taas kerran runsaasti setalaisia ihailemassa tuollaista seksuaalisesti poikkeavaa ihmeellistä kummajaista.
Minä puolestani en voisi sietää tuollaista märkäkorvaista omituista otusta.
Kevin on myös mun suosikki,Kaunis ja uljas kuin bambi.
Sinä olet kyllä todella pahasti kieroutunut.
Luultavasti olet joku Setan aktiivi, koska kukaan muu ei voisi kirjoittaa tuollaisis älyttömyyksiä.
Pakko todeta, että Suomi on viime vuosina vajonnut todella alas.
Täällä homot, lesbot, transut ynnä muut kieroutuneet öyhöttävät kaikkialla. Onkohan seuraava askel se, että pedofiilit, nekrofiilit ja eläimiin sekaantujat alkavat saman pelin?
Minulla on jo suuria vaikeuksia sietää tätä nykyistä menoa.
Nykyajan nuoret keskittyy liiaksi omaan ulkonäköönsä ja itseensä. Miten tässä nyt muihin vaikutetaan, miten näin omalla pukeutumisella esitellään omia arvoja toisille. Täysin hoksottimet pois siitä asiasta, että täällä pitäis tehdä esim töitä elääkseen, ja vaikka opiskella. Kuka näitä elättää..
Onko olemassa sellaista työpaikkaa, jossa naisten vaatteisiin pukeutuvaa ja meikkaavaa urospuolista henkilöä ei paheksuta?
Olen aivan varma siitä että ei ole.
Ainoa paikka missä paheksuntaa ei esiinny on Setan toimistolla.
Sinne töihin mennään näissä pinkeissä lappuhaalaresissa. Viis siitä, että työllä olisi tarkoitus saada rahaa omaan elämiseen, sitä vaatetusta siellä ensisijaisesti esitellään. Pomolle vaan tiedoksi, että mieskin voi pukeutua tyttöihin. Joo, joo. Toivotaan, että oma paikka löytyy.
Tullut Suomeen vaan loisimaan sosiaaliturvalla, ei saanut Virossa tarpeeksi. Jos tarjotaan töitä niin menee tietysti naiseksi pukeutuneena ettei varmasti palkata.
Toivottavasti virupelle tippuu seuraavana, pääsee itkemään narinan olkapäätä vasten.