Kaverin näkeminen alasti

Anonyymi

Moi.

Oon itse 14/05 ikäinen poika, ja mulla on oman ikäinen hyvä kaveri ja vuotta vanhempi hyvä kaveri. Ollaan tunnettu lapsuudesta asti, joten ollaan aika hyviä kavereita.

Ollaan aina käyty uimassa ja saunassa, mut nyt viimekerrasta on jo aika pitkään (puhutaan vuodesta / 1,5vuodesta) ja murrosikä on iskenyt kaikkiin meihin aika vahvasti. Selvästi näkee, et kavereilla alkanu myös lihakset kasvaa ja jotenkin tosi hyvännäköiset kropat molemmilla vaatteiden päältä katsottuna.

Olen itse aika hyväkuntoinen ja mulla on myös aika hyvä kropan rakenne, mutta kiinnostaisi nähdä vähän enemmän, että miten he ovat kasvaneet sieltä täältä 😅 Haluaisin siis joskus käydä taas jossain uimassa tai saunassa jossa näkis koko komeudessaan kaverit, mut en tiiä miten ottaa asiaa puheeks.

Oon siis homo (kaverit kyllä tietää) ja siksi kiinnostaa tietysti.

6

3255

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kysäset vaan et lähtiskö nää kaverit hallille uimaan tai pitää jotain saunailtaa yms! Eikä mitään selittelyjä siihen vaan kasuaalisti vaan heität ilmoille. Jos onnistuu ni muistat ottaa sit varovasti paikan päällä ettei käy huonosti !

    • Anonyymi

      Kysyt vain asiaa rohkeasti kaveriltasi ja sillä tavalla asia ratkeaa.

    • Anonyymi

      Pääsette kohta armeijaan jokainen, ja siellä on suuri sauna jossa on kymmeniä jätkiä samaan aikaan munasillaan.

      • Anonyymi

        En mene sinne.


      • Kun mä olin armeijassa. Kaikki kuuli jostain että mä olin homo. Oli vaan levinnyt tieto että mä haluun olla Botton. Jonkun leirin jälkeen päästiin lomalle. Kaikki oli olleet pitkään kiinni ja nyt odottivat vaan pääsyä tyttöystävän luokse.
        Ekana piti käydä saunassa. Äkisti se alikessu. Se jolla oli härskit jutut ja homo vitsit sano että kaikkien pitää puristaa mua pakarasta. Mä oli kuulemma toivonut sit. Se näytti itse esimerkkiä.


    • Anonyymi

      Rohkeasti vaan kenenkään ei tarvitse hävetä omaa alastomuuttaan. mullakin alkaa jopottaa kun kavereiden kanssa suihkussa ja sunassa käyn,

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Marja sulkee liikkeen

      Nyt lähtee kylän ainoa kello ja kultaliike ja kenkäkauppa
      Oulainen
      12
      1860
    2. Taas syytöntä illlllkkaa rangaistiin

      Niin se vain paha saa palkkansa ja rääsyämiselle ja räkimiselle laskettiin hinta. Ottaisi nyt tuo onneton lusikan kauni
      Haapavesi
      83
      1609
    3. Kadun transhoitoja - Suomalainen dokkari kertoo yhden ihmisen tarinan: "Miks oon ikinä..."

      Mielenkiintoinen dokkari tv:ssä. Sametti poistatti rintansa, kohtunsa ja munasarjansa ja eli vuosia miehenä. Pitkään pä
      Maailman menoa
      73
      1425
    4. Asunnottomuus lisääntyy

      Petteri Orpon hallituksen leikkaukset ihmisoikeusjärjestö Amnestyn syynissä. Jokaisella on oikeus omaan kotiin. Jopa työ
      Maailman menoa
      255
      1422
    5. Vähemmän metsien hakkuita, enemmän sähköautoja

      Siinä ilmastopaneelin neuvot tiivistettynä kuinka Suomi saavuttaa ilmastotavoitteensa. https://yle.fi/a/74-20155596 "S
      Maailman menoa
      231
      1322
    6. Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua

      Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais
      Ikävä
      12
      1110
    7. Sulle on tullut

      Viesti mesessä, tietääkseni. Olis ihan kiva saada vastauskin sulta, kaunis nainen😊 Mieheltä
      Ikävä
      104
      1069
    8. Olen rakastunut sinuun mies edelleen

      Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍
      Ikävä
      134
      1040
    9. Oletko loukannut

      Oletko loukannut tarkoituksella kaivattuasi?
      Ikävä
      92
      993
    10. Minä pyydän,

      jos yhtään minua haluat, näytä se jotenkin. Kosketa tai sano jotain joka rikkoo rajoja. Ota vaikka olematon roska hiuksi
      Ikävä
      65
      973
    Aihe