Elikkäs mistä porukka on löytänyt miehiä mukaan kimppaileen? Olisi tarkoitus harrastaa 2m 1n ja 3m 1n tyyppisiä kimppoja tulevaisuudessa, joten pitäis parin miehelle löytää 1 tai 2 miestä kaveriksi panemaan parin naista. Joskus tulevaisuudessa ehkä 3 miestäkin siten että oma mies katsoo vain vierestä, mutta sen aika näyttää edetäänkö sellaiseen, vaikka asiasta on kovasti puhetta ollutkin. Ja myös kokemukset vastaavista kimpoista kiinnostaa kuulla.
Parille miestä mukaan 2m+1n kimppaan?
Anonyymi
7
286
Vastaukset
No kai nyt täälläkin tuon verran kyvykkäitä miehiä löytyy. Missä päin?
Moikka.
Kimppa onkin mukavaa hyvässä seurassa.
Täällä olisi teille mukava ja kiihkeä kimpan saralla kokenut mies.
Uskoisin, että meillä tulisi olemaan kivoja hetkiä kimpassa.
Olen pk seudulta.- Anonyymi
Täällä ois 192 cm tervettä kunnon miestä Keski-Suomesta;)
- Anonyymi
Onhan noita paikkoja, esim AS taikka Kik:n ryhmät
- Anonyymi
Valmiina vaikka heti
- Anonyymi
Kiinnostaa yhtä paljon kuin kilo paskaa
- Anonyymi
Olemme hommannet vieraat livechat chatista tai xu:n kautta.
Ketjusta on poistettu 26 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT3564208Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1333692Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku92411Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei112224Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1501881- 1181779
Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja181778KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti671642Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241399Martina mukana erikoisjoukossa
Huippurankka Erikoisjoukot-ohjelma jatkuu, Martina mukana. Kerrankin Martinalle hyvä ohjelma, hänellä on voimaa, sisua j1551075