Minusta nainen sä

Oot aivan liian laiha, juoksetko liikaa,!!? jos asuttais yhdessä joutuisit syömään vuuallisen ihraa joka aamu, halpaa teollisuus ihraa uunissa kuumennettuna
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Varmasti naisesi on laihtunut juostessaan sinulle ahkeraan keskiolutta lähikaupasta. Lopeta alkoholismisi niin naisesikin alkaa saada muotoja.

Äänestä

Kuumentamalla ihrasta menee maku ja se sulaa sellaiseksi, jossa voi korkeintaan dippailla kuutioituja leipäpalasia. Kylmänä sen voi levittää paksulti ruisleivän päälle. Sitten vielä paljon suolaa ja niin on suussa sulava herkkuleipä valmis!

Äänestä

Hitto näitä röllejä taas. XD

Äänestä

Eiköhän juokse vaa tuotakin pipipäätä karkuun kyl sillain sutjakkana pysyy

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Oot aivan liian laiha, juoksetko liikaa,!!? jos asuttais yhdessä joutuisit syömään vuuallisen ihraa joka aamu, halpaa teollisuus ihraa uunissa kuumennettuna

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu