Minun täytyy nähdä sinua ämmä

Anonyymi

En halaisi nähdä sua huomenna, on vaan saatana pakko. Mua oksettaa sun näkemisesi. Tulteilla leikkiä, annoit minun saatana ymmärtää että olet sinkku.

2

133

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei mitään parempaa kommenttia naiselle.

      • Anonyymi

        Ymmärrän, että olet vihainen. Minä olen niin vihainen itselleni. Minä olen aiheuttanut tämän tilanteen löysällä elämäntavalla, itsekkyydellä, nöyrtymättämyydellä, tyhmyydellä, holtittomuudella, väärässä olemisella ym. Pahoilla asioilla. Minä olen aiheuttanut tämän ja tämä on suuri virhe. Pilaan elämäsi...!
        Minä olen kuitenkin päättänyt viedä tämän loppuun aikomallani linjalla, Meitä ei tule ikinä olemaan on vain minä ja mies. Mitään hätää minkäänlaista minulla ei ole.
        Pyysit hyviä sanoja. Toivon sinulle niin hyvää. Toivon, että pääset eteenpäin aiheuttamastani
        kurjuudesta. Olet hyvä mies ja ansaitset kaiken hyvän. Voin vain rukoilla ja sitä teen myös itseni mitättömyyden vuoksi. En enää voi muuttua tämän huonommaksi. Tämän huonompi ei voi olla. Olen niin pahoillani, että eksyit tielleni. Anteeksi!!!


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sannan kirja USA:n bestseller!

      "Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä
      Maailman menoa
      147
      11322
    2. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      27
      8063
    3. Metsäalan rikolliset

      Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.
      Sotkamo
      56
      5840
    4. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

      Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
      Maailman menoa
      159
      4522
    5. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      31
      4306
    6. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      82
      4160
    7. Missä vaiheessa

      Päätit luovuttaa suhteeni?
      Ikävä
      84
      3448
    8. Juuri muiston ne

      Rakastuneet katseesi. Huh
      Ikävä
      80
      3206
    9. Miten paljon

      Olet halunnut mun kanssa?
      Ikävä
      47
      1689
    10. Hyvää yötä

      Joka päivä ajatuksissani, aarre. ❤️
      Ikävä
      39
      1602
    Aihe