Onko ollut muita kuin it-mies?

Onko pettänyt useamman kanssa?
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mikä se ”sisäpiirin tieto” josta on kirjoitettu. TM racing tm-miehellä olisi ollut suhde Maisan kanssa, josta joutuivat kiinni? Kommenttien mukaan Latvalalle olisi annettu tapauksesta ” kaunisteltua” tietoa siksi, että ajaminen olisi sujunut ilman häiriötekijöitä. Ei siis kerrottu kaikkea. Täytyy kyllä sanoa, että viime aikaisten törkyuutisten valossa olen taipuvainen uskomaan tämän(kin) 😯 Maisa taitaa olla aikamoinen mu*ahauk**a 🙁

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Onko pettänyt useamman kanssa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu