Vihtu kun weebly ilmoitti että se käyttää

Anonyymi

tästä lähtien kävijätilastoissa menetelmää joka muistuttaa google analyticsin määriä ja varoittivat että lukemat ovat pienempiä. Aiemmmin oli kymmeniä viikossa nyt vain muutamia. Kumpaa tässä nyt uskoisi?

3

184

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mitä virkaa tuommosella sivustolla, ne lasketut muutamat tai kymmenet kävijätkin voi olla jotain vahingonlaukauksia vaan.

    • Anonyymi

      Haluatko oikeasti tietää kun kiinalainen baidu, venäläinen yandex, jenkkien google tai joku saksalainen nettisaitteja tilastoihinsa haravoiva robotti käy ovella katsomassa että "aha, tällainen sivunimi on vielä olemassa"? Nuo bittimaailman skannaajat saa nettisivuilla aikaan niin paljon turhia vierailuja ettei niitä ainakaan kannata tilastoihin kirjata. Vain oikeat ihmisen tekemät vierailut on tärkeitä.

    • Anonyymi

      Jos se sivustosi on joku blogi tms. niin laitapa sinne ANONYYMI kommentointimahdollisuus (jos ei jo ole) niin alkaa valjeta käykö siellä sivustolla oikeasti kukaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan

      Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html
      Maailman menoa
      187
      5075
    2. Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?

      Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,
      Maailman menoa
      25
      4472
    3. Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa

      Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/5937699
      Maailman menoa
      9
      3137
    4. Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa

      Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana
      Maailman menoa
      259
      3039
    5. Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat

      "Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien
      Maailman menoa
      144
      2934
    6. Sä veit mun sydämen ihan totaalisesti

      Aivan totaalisesti..
      Ikävä
      52
      2531
    7. Oot se sinä

      Ihan varmasti oot, tuo olemus ei valehtele 😘💓🪅 🏡 ihana 😍🙏
      Ikävä
      27
      1939
    8. Vieläkö olet

      Rakastunut minuun? Minä sinuun
      Ikävä
      56
      1873
    9. Toivotko vielä kohtaamista

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      77
      1814
    10. Ei siinä kauan

      Menisi jos olisimme kahden
      Ikävä
      22
      1787
    Aihe