tästä lähtien kävijätilastoissa menetelmää joka muistuttaa google analyticsin määriä ja varoittivat että lukemat ovat pienempiä. Aiemmmin oli kymmeniä viikossa nyt vain muutamia. Kumpaa tässä nyt uskoisi?
Vihtu kun weebly ilmoitti että se käyttää
3
240
Vastaukset
- Anonyymi
Mitä virkaa tuommosella sivustolla, ne lasketut muutamat tai kymmenet kävijätkin voi olla jotain vahingonlaukauksia vaan.
- Anonyymi
Haluatko oikeasti tietää kun kiinalainen baidu, venäläinen yandex, jenkkien google tai joku saksalainen nettisaitteja tilastoihinsa haravoiva robotti käy ovella katsomassa että "aha, tällainen sivunimi on vielä olemassa"? Nuo bittimaailman skannaajat saa nettisivuilla aikaan niin paljon turhia vierailuja ettei niitä ainakaan kannata tilastoihin kirjata. Vain oikeat ihmisen tekemät vierailut on tärkeitä.
- Anonyymi
Jos se sivustosi on joku blogi tms. niin laitapa sinne ANONYYMI kommentointimahdollisuus (jos ei jo ole) niin alkaa valjeta käykö siellä sivustolla oikeasti kukaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Turussa Varissuolla bussikuski ajoi lapsen yli lapsi kuoli
Poliisi " Epäilee " kuskia törkeästä liikenneturvallisuuden vaarantamisesta ja törkeästä kuolemantuottamuksesta.3802490IS: Väitöstutkimus - Pyöräilybuumi oli pelkkä kupla!
Pyöräilybuumista paljastui karu totuus Väitöstutkimuksen mukaan suuri suomalainen pyöräilyrenessanssi olikin vain pelkk731925- 1541479
Martina Aitolehden Victoria-tytär, 16, tietää riskit - Teki silti yllättävän päätöksen
Victoria Eerikäinen on Martina Aitolehden ja Esko Eerikäisen tytär. Hän on yksi Nepot-sarjan tähdistä. Sarjan kuvausten141316Apostolit kastoivat eri tavalla kuin kirkko
Raamatussa on kaksi ristiriitaista kastekaavaa. Toinen ei voi olla oikea. Kumpi on alkuperäinen? "Menkää siis ja tehkää5021221Vastuunkantoa
Nyt kun Ähtäri on historiansa pahimmassa kriisissä, päättäjä luikkii perunakellariin: "Eronpyyntö kaupunginvaltuuston pu48985- 90904
- 71872
Ruohonpolttoa Suomussalmella
Poikaporukka oli kuullut että ruohonpoltto on muotia, joten Kirkkopuistossa oli tekoruohoa poltettu. Ketkä liene asialla44870- 28843