Vihtu kun weebly ilmoitti että se käyttää

Anonyymi

tästä lähtien kävijätilastoissa menetelmää joka muistuttaa google analyticsin määriä ja varoittivat että lukemat ovat pienempiä. Aiemmmin oli kymmeniä viikossa nyt vain muutamia. Kumpaa tässä nyt uskoisi?

3

224

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mitä virkaa tuommosella sivustolla, ne lasketut muutamat tai kymmenet kävijätkin voi olla jotain vahingonlaukauksia vaan.

    • Anonyymi

      Haluatko oikeasti tietää kun kiinalainen baidu, venäläinen yandex, jenkkien google tai joku saksalainen nettisaitteja tilastoihinsa haravoiva robotti käy ovella katsomassa että "aha, tällainen sivunimi on vielä olemassa"? Nuo bittimaailman skannaajat saa nettisivuilla aikaan niin paljon turhia vierailuja ettei niitä ainakaan kannata tilastoihin kirjata. Vain oikeat ihmisen tekemät vierailut on tärkeitä.

    • Anonyymi

      Jos se sivustosi on joku blogi tms. niin laitapa sinne ANONYYMI kommentointimahdollisuus (jos ei jo ole) niin alkaa valjeta käykö siellä sivustolla oikeasti kukaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko sulla

      suoja työ paikka? 🤔🤷‍♂️
      Ikävä
      34
      3996
    2. Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle

      Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle
      Joensuu
      13
      1899
    3. Oletko nainen alkanut kammoamaan minua

      Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom
      Ikävä
      63
      1364
    4. Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä

      Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise
      Maailman menoa
      95
      1306
    5. Toivoisitko Rakas vielä?

      Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.
      Ikävä
      68
      1195
    6. Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen

      Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A
      Kotimaiset julkkisjuorut
      5
      1051
    7. Koska tajusit silloin aikanaan

      että olin ihastunut sinuun? 🤭😍 Taisin olla aika läpinäkyvä 🫣❤️
      Ikävä
      47
      951
    8. Keskustelua kasteesta

      You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti
      Kaste
      333
      924
    9. Ihan pieni näkeminen vaan

      👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥
      Ikävä
      26
      911
    10. En haluaisi kaiken kuihtuvan pois

      ilman, että olemme voineet jutella rauhassa kasvotusten... Mutta mistä ihmeestä löydän sinut?
      Ikävä
      39
      902
    Aihe