Eija Nikko, kokemuksia

Anonyymi

Mielenkiinnosta olisin kysyn Eija Nikosta Kokemuksia? Onko kuinka nähnyt ja onko vastaukset heitelleet? Itse olen kyseiselle ennustajalle soitellut varmaankin 6 vuoden ajan epäsäännöllisen säännöllisesti ja pakko todeta, että kyseinen ennustaja on hyvin ailahteleva. Ajat ainakin heittelee sen voin heti kärkeen sanoa..... Muistelen taaksepäin on nähnyt, että ystäväperheeni suhde hajoaa ja sen jälkeen tulee mies kuvioihin jolla koti mennyt nurin ja sanoi joskus, että mies on ulkomaalainen, jota kovasti ihmettelin koska olen aina ollut kiinnostunut suomalaisista miehistä, no näin lopulta kyllä kävi, eli tämän kertainen ennustus piti... Mutta kun olen soitellut useita kertoja vuosien ajan on hänen sanomiset vaihdelleet ja heitelleet, selvästi tulee semmoinen olo, ettei jaksa kunnolla paneutua soittajaan. On siis puhunut ristiin asioita eikä ole esim. Nähnyt minun pitkää sairaslomaani, työpaikanvaihtoa eikä läheisen ihmisen syöpäsairautta, olen siis kysellyt aihealuettain näkyykö muutosta, niin sanonut että ei näy ja hyvältä näyttää.....ja kerran kun jälleen soitin niin ei nähnyt meneillään olevaa tapailusuhdetta joka oli orastava silloin ja jatkuu edelleen.... Yhteenvetona sanoisin, että Eijalla on kykyjä mutta ei jaksa paneutua ja on kiireisen oloinen ja sanoo samasta asiasta erillailla eri kerroilla... Hänelle en taida enää soittaa, kun ei oikein kuitenkaan onnistu loppupeleissä vaikka jotain joskus tietääkin, mutta huteja mahtuu enemmän. Kiitos, laittakaa teidän Kokemuksia Eijasta.

4

816

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tosi hyvä.

    • 100€/h palkalla saa jo vähän ailahdellakin

    • Anonyymi

      Ei ole kokemuksia, mutta kannattaa etsiä joku joka tuntuu hyvältä ja luottaa omiin tuntemuksiin. :)

    • Anonyymi

      Samaa mieltä Eijasta, että välillä onnistuu ja välillä ei. Joskus onnistuu hyvin tarkastikkin, toisinaan sanonut samasta asiasta eritavalla. Toisinaan mietin, että tekeekö johtopäätöksiä, kun kyselee ja sitten sanoo näkemyksensä. Kyllä hänellä ailahtelee näkemiset kuitenkin. Sekottaa mielestäni ihmisiä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa

      Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin
      Maailman menoa
      139
      2793
    2. Miten juhlitte ensi lauantaina?

      Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.
      Maailman menoa
      262
      2449
    3. Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?

      JOS siis sinä saisit päättää?
      Maailman menoa
      26
      1466
    4. Suomen veroaste 5 %-yks liian matala

      Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.
      Maailman menoa
      35
      1392
    5. Voi mies olit taas niin komea

      Olet silmäkarkkia ❤️ Sua vois katsella vaikka koko päivän. ❤️
      Ikävä
      121
      1172
    6. Kadutko koskaan

      Sitä mun iskiyritystä?
      Ikävä
      108
      1123
    7. Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa

      Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar
      Kaste
      204
      1043
    8. Ryöstö Punkaharjulla

      Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee
      Savonlinna
      13
      1002
    9. Lasse Lehtonen on yhtä aikaa sairauslomalla ja työmatkalla

      Kelan johtaja näyttää vötkyilyn mallia, otti sairaslomaa ja lähti Brysseliin sitten ryyppäämään! 😂 Kelan pääjohtaja La
      Lieksa
      58
      896
    10. Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa

      Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.
      Luterilaisuus
      297
      867
    Aihe