Hittolainen et oon hulluna suhun, pösilö

Kun sä naurat ja puhut ja hölmöilet ja oot ihan tommonen 🐒

Ei voi vastustaa vaikka kuinka yrittää järkeillä.
851
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Että mitä pösilö ja hölmöilet? Mitähän tarkoitat? 😡

Äänestä
  • Älä kiukuttele siellä 😽

    Äänestä

Apinana on hyvä olla ja kun nauraa itselleen, se on parasta 🐵. Pösilö tai dille, ihan sama millä nimellä porukan pelleä kutsutaan. Kerro sille kenelle tekstis tarkoitit, ehkä jopa tykkää siitä

Äänestä
  • Ymmärsin että aloitus on tehty hyvällä ja siinä on ripaus hempeyttä. ☺️

    Mulla oli myös kiva päivä.

    Äänestä

Minne menee?

Äänestä

Onko s naiselta

Äänestä
  • Njiet

    Äänestä

  • V naiselta on.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kun sä naurat ja puhut ja hölmöilet ja oot ihan tommonen 🐒

Ei voi vastustaa vaikka kuinka yrittää järkeillä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu