Maisa on aivan upea ihminen ja sattuu erota

13<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Jos näin niin miksi pitää erota?

Äänestä
  • Ei taida kummallakaan liika äly päätä pakottaa!

    Äänestä

  • JM on fiksu. Vaikka kuinka ottais ex-kihlatun pettämiset päähän, niin antaa Maisalle kunniallisen perääntymisen, eikä ala haukkua julkisesti. Eri asia sitten mitä lähipiirinsä kanssa Maisasta puhuu 🤔 Herrasmies, ei pese likapyykkiä julkisesti vaikka kihlattunsa pettämiset on puolen maailman tiedossa ja teki vielä Latvalasta naurunalaisen. Moni mies ei tuossa tilanteessa tuohon pystyisi.

    Äänestä

Mitään noin naivia ja tyhmää en ole ennen aikuisten ihmisten suusta kuullut. Jos kaksi ihmistä rakastaa äärettömästi toisiaan ja ovat menossa naimisiin, niin joku kuppainen viikkolehtikö sen voi estää!! Keksikää parempi vitsi!!!

Äänestä
  • Jotakin pitää syyttää ja se on nyt media. Kaikki tietävät mistä ero johtuu mutta he ovat päättäneet julkistaa sen näin. Maisa tietää, että teki väärin ja munasi mahdollisuutensa ja saa elää sen kanssa, mutta syyttää muita, koska se on helpompaa itselle. Liukas luikero koko nainen 😡 Saa olla tyytyväinen, että pääsi noinkin helpolla. Voin vain kuvitella Maisan suunnatonta vitutusta kun möhli tulevaisuutensa miljoonalompsan kanssa 😣

    Äänestä

Latvala on aisankannattaja loppuu saakka, ei uskalla sanoa suoria sanoja, säälittävä "mies".

Äänestä
  • Älkääs nyt, media auttaa molempia, ovat kohta uransa huipulla he.

    Äänestä

Älkäähän nyt, eikö ole nuo ole oikein sopivia toisilleen Latva-Laho ja Muovi-Maisa. Kummallakin älykkyysosamäärä on sama kuin heidän kengannumeronsa. Eli J-Mn älykkyys on hieman korkeampi kuin M-Mlla.

Äänestä
  • Ei Jari-Matti ole tuota Instagram päivitystä itse kirjoittanut.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ei Jari-Matti ole tuota Instagram päivitystä itse kirjoittanut.

    Kuka sitten on kirjoittanut, joku pr-tyyppi vai peräti Maisa? Miksi tuollaista täyttä roskaa kirjoittaa, joskus on vaan parempi vaieta.

    Äänestä

Saiko maailman paras anoppiin tietää jotain Dubaissa?

Äänestä

Kaikki naiset hoi! Äkkiä iskemään sitä Mikkoa niin katsotaan tuleeko maisuli mustasukkaiseksi ystävästään? 😂

Äänestä

Eikös joskus ollut pikku uutinen,kun joku Latvalan sukulaisnainen vähä Maisaa tölväs,että onnenonkija olet.Sillä naisella mahtaa olla se fiilis,että mitäs mä sanoin.Oikeessa niin oikeessa oli.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tätä mieltä on Jari-Matti Latvala:

https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/0bd4c8fd-16c1-499d-9832-44eed8a981f0

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu