göteborg

kesällä ruotsiin kattoon U2... ootan aivan sikana.. muita lähtijöitä?
61316
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kuinkas muutenkaan :-)

Äänestä
  • U2:n takia menen vaik maailman ääriin ;) Eli tietenkin menen Göteborgiin!! Harmi, etteivät tule Suomeen...

    Äänestä

  • Adalia77 kirjoitti:

    U2:n takia menen vaik maailman ääriin ;) Eli tietenkin menen Göteborgiin!! Harmi, etteivät tule Suomeen...

    tottakai göteborgiin! mahtavaa taas kerran u2 livenä

    Äänestä

Sain hommattua pari kenttä lippua kyseiselle keikalle. Piti kyllä maksaa hiukan extraa, mutta kyllö hyvästä kannattaa maksaa... Olisko ketään halukkaita jotka haluis mennä katsomaa keikkaa kimpassa?

Äänestä
  • Entä onko ketään lähdössä Köpiksen keikalle? Tulispa jo heinäkuu...

    Äänestä

  • Bonofan kirjoitti:

    Entä onko ketään lähdössä Köpiksen keikalle? Tulispa jo heinäkuu...

    piti lähtee köpikseenkin, mutta ei sitte perhesyiden takia viittiny. kaveri kyllä menee sinnekki göteborgin jälkeen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


seppo kirjoitti:

kesällä ruotsiin kattoon U2... ootan aivan sikana.. muita lähtijöitä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu