kirjoitan hänelle tänne. Ajattelen sinua, muistelen lämmöllä kauniita muistoja sinusta ja niitä ihania yhdessä vietettyjä hetkiä. Kaivatessani sinua, ymmärsin, että tuot kasvoilleni hymyn. Teet minut onnelliseksi tai ainakin muistot sinusta tekee.
Vaihdoin profiilikuvan ja jos katsot tarkkaan, voit nähdä sisäisen hehkun kasvoillani ja loisteen silmissäni. Sinä saat sen aikaan. Opetat ja ohjaat minua vieläkin, kiitos! Olet tärkeä ja rakas minulle. Iso virtuaalinen halirutistus sinulle pusun kera!
Pitkästä aikaa
Anonyymi
4
340
Vastaukset
- Anonyymi
Sinulle samat sanat. Sinulle myös hali ja pusu😘
- Anonyymi
Olenko Ohjaaja?
- Anonyymi
Opettaja? joku muu?
- Anonyymi
Knelle tämä? Miehelle, mutta millaiselle?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1851559
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2081530Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä441154Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad44846- 14730
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30721Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21710- 36691
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .20656Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617