kirjoitan hänelle tänne. Ajattelen sinua, muistelen lämmöllä kauniita muistoja sinusta ja niitä ihania yhdessä vietettyjä hetkiä. Kaivatessani sinua, ymmärsin, että tuot kasvoilleni hymyn. Teet minut onnelliseksi tai ainakin muistot sinusta tekee.
Vaihdoin profiilikuvan ja jos katsot tarkkaan, voit nähdä sisäisen hehkun kasvoillani ja loisteen silmissäni. Sinä saat sen aikaan. Opetat ja ohjaat minua vieläkin, kiitos! Olet tärkeä ja rakas minulle. Iso virtuaalinen halirutistus sinulle pusun kera!
Pitkästä aikaa
Anonyymi
4
187
Vastaukset
- Anonyymi
Sinulle samat sanat. Sinulle myös hali ja pusu😘
- Anonyymi
Olenko Ohjaaja?
- Anonyymi
Opettaja? joku muu?
- Anonyymi
Knelle tämä? Miehelle, mutta millaiselle?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1096606Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M884241L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa453559TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a72941Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu6251551- 66978
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja55953- 9939
Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?193918Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j47899