Ville on tekopyhä OPAMOX

Anonyymi

Ville on ollut alkoholisti ja vaikka ninä sairastunut masennukseen ja lääkkkeellä. Kun sairastuu msennukseen,niin lopun ikää joutuus syömään psyhkelääkkeitä lopun elämää. Kyllä Villestä näkee että mieli sekoilee. Yrittää näytellä uskova. Mies 39v ja eläkekertymä 300e. Eipä mies ole paljon ollut työssä. Eläkkeellä?? Raamattu kehoittaa rukoileman omassamielessä. Minäpä ennustan. Sain voimani tähän Astral tv:tä. Villen käy huonosti elämässäkun noin röyhkeästi näyttelee täydellistä , pyhää uskovaa. Tuon pyhän eteen pitä toki panna sana teko-. Sellainen napeilla hartialihakset kasvattanut.

8

53

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Missä lukee että täytyy joillan GSK:n myrkyillä jumittaa elämäänsä hamaan loppuun jos joskus on ollut masennnusta. Tuskin amsennus sentään Opamoksin puutteesta on syntynyt? ;););););););););)

    • Anonyymi

      Sen sijäaan täällä te olette ottanut opamox, rivatril, diapam, tenox, xanor, klotriptyl. Masentuneita kaikki täällä pimeässä reiässä.

    • Anonyymi

      Voi luoja mitä sontaa kirjoitetaan. Villen tunteneena en voi allekirjoittaa tuollaisia väittämiä. Alkoa kyllä joskus nuoruudessa käyttänyt kuin muutkin nuoret, mutta kaikki muu on aivan hölynpölyä. Hävetkää. Terv. Hauholta.

      • Anonyymi

        Nimenomaan voi luoja. :D

        KilttiMies89


    • Anonyymi

      Olisi kiva kun Ville kertoisi enemmän elämästään ja siitä mitä tekee? Miten iskän ja pojan suhde vaikuttaa ihan arkielämässä? Missä iskä on häntä auttanut? Nyt hän aikaspaljon vaan kuuntelee, kun muut avautuu.

    • Anonyymi

      Kun Ville nyt on selvinnyt jo näin pitkälle niin älyäis nyt noi muut asukkaat äänestää jo jotain eri henkilöitä häätöäänestykseen. Eiköhän Ville vielä voita koko BB:n uskovaisten rahoilla ja ratsastaa viimeisenä aasilla ulos bb-talosta orjantappura seppele pään päällä.

      KilttiMies89

      • Anonyymi

        Olisi oikein noille pölvästeille, että Ville voittaisi!
        Haukkuvat Villeä päivät päästään eikä tajua sahaavansa omaa oksaansa...
        Tyhmät ja itsekeskeiset oman navan tuijottajat eivät ymmärrä miksi Ville on edelleen talossa vaikka yrittävät jatkuvasti mollata...

        Porukka on tyhmääkin tyhmempää!

        Ps. Seurasin hetken 24/7 ja Krisu kirosi 3 kertaa. Milloin kiroilukielto alkaa?


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea

      Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa
      Maailman menoa
      292
      8566
    2. Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita

      Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat
      Maailman menoa
      72
      5191
    3. Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka

      jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur
      Maailman menoa
      289
      4579
    4. SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"

      Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden
      Maailman menoa
      63
      3179
    5. Sara Sieppi umpirehellisenä Amazing Race -kulissien takaisesta elämästä

      Sara Sieppi oli mukana Amazing Race Suomi -realityssä. Somevaikuttajalla oli takana raskasta aikaa ja isoja suruja, eikä
      Suomalaiset julkkikset
      2
      2637
    6. Herkkua vai hötöä? Kaksi Beck-leffaa tällä vkolla tv:stä

      Beck-elokuvat tuntuvat olevan suomalaisten makuun. Tällä viikolla televisiosta tulee kaksi ruotsalaista taidonnäytettä,
      Elokuva
      4
      2012
    7. Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!

      Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr
      Maailman menoa
      6
      1903
    8. Ajattelin silloin

      että jos olet kiinnostunut, ihan oikeasti, niin kuulen sinusta vielä.
      Ikävä
      112
      1892
    9. TTP avajaiset

      Tuhannen Taalan Paikka avautuu 1.3-26. Onpa tosi mukavaa! Kiitos Jaanalle kun olet niin aktiivinen ja jaksat yrittää ja
      Haapavesi
      40
      1793
    10. Tiesitkö? Tämä suomalainen keksi Elämäni biisi -sarjan - Viinin lipittely mainittu!

      Tiesitkö? Elämäni biisi on suomalainen formaatti ja sen takana on Petja Peltomaa. Hänen kynästä ovat lähtöisin myös mm.
      Tv-sarjat
      0
      1760
    Aihe