Ville on ollut alkoholisti ja vaikka ninä sairastunut masennukseen ja lääkkkeellä. Kun sairastuu msennukseen,niin lopun ikää joutuus syömään psyhkelääkkeitä lopun elämää. Kyllä Villestä näkee että mieli sekoilee. Yrittää näytellä uskova. Mies 39v ja eläkekertymä 300e. Eipä mies ole paljon ollut työssä. Eläkkeellä?? Raamattu kehoittaa rukoileman omassamielessä. Minäpä ennustan. Sain voimani tähän Astral tv:tä. Villen käy huonosti elämässäkun noin röyhkeästi näyttelee täydellistä , pyhää uskovaa. Tuon pyhän eteen pitä toki panna sana teko-. Sellainen napeilla hartialihakset kasvattanut.
Ville on tekopyhä OPAMOX
8
62
Vastaukset
- Anonyymi
Missä lukee että täytyy joillan GSK:n myrkyillä jumittaa elämäänsä hamaan loppuun jos joskus on ollut masennnusta. Tuskin amsennus sentään Opamoksin puutteesta on syntynyt? ;););););););););)
- Anonyymi
Sen sijäaan täällä te olette ottanut opamox, rivatril, diapam, tenox, xanor, klotriptyl. Masentuneita kaikki täällä pimeässä reiässä.
- Anonyymi
Voi luoja mitä sontaa kirjoitetaan. Villen tunteneena en voi allekirjoittaa tuollaisia väittämiä. Alkoa kyllä joskus nuoruudessa käyttänyt kuin muutkin nuoret, mutta kaikki muu on aivan hölynpölyä. Hävetkää. Terv. Hauholta.
- Anonyymi
Nimenomaan voi luoja. :D
KilttiMies89
- Anonyymi
Olisi kiva kun Ville kertoisi enemmän elämästään ja siitä mitä tekee? Miten iskän ja pojan suhde vaikuttaa ihan arkielämässä? Missä iskä on häntä auttanut? Nyt hän aikaspaljon vaan kuuntelee, kun muut avautuu.
- Anonyymi
Kun Ville nyt on selvinnyt jo näin pitkälle niin älyäis nyt noi muut asukkaat äänestää jo jotain eri henkilöitä häätöäänestykseen. Eiköhän Ville vielä voita koko BB:n uskovaisten rahoilla ja ratsastaa viimeisenä aasilla ulos bb-talosta orjantappura seppele pään päällä.
KilttiMies89- Anonyymi
Olisi oikein noille pölvästeille, että Ville voittaisi!
Haukkuvat Villeä päivät päästään eikä tajua sahaavansa omaa oksaansa...
Tyhmät ja itsekeskeiset oman navan tuijottajat eivät ymmärrä miksi Ville on edelleen talossa vaikka yrittävät jatkuvasti mollata...
Porukka on tyhmääkin tyhmempää!
Ps. Seurasin hetken 24/7 ja Krisu kirosi 3 kertaa. Milloin kiroilukielto alkaa?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu7242401Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?3442007Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä261883Suvi Lindenillä 5 366 päivän putki
Täytyy kyllä myöntää vaikka olen itsekin innokas, niin en ole tuollaiseen yli kymmenen vuoden putkeen kyennyt. Välillä o101683Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja581498Viesti miehelle
Nyt vastaa oikea taa´app. Ainoastaan puhelimitse voidaan selvittää asioita, mutta tuskin sitä haluat kaiken halveeramise121032Nyt on sanottava että sattuu kipeästi
Jos, sinä aikana kun olen kaivannut ja odottanut sinua ja olet tiennyt sen, niin jos valitsit toisen miehen. Katsot minu181009- 55870
- 63865
Jussi "Mestari" Halal-ahon sotilasarvo?
Minä vuonna Jussille myönnettiin sotilasansiomitali? Vai myönnettiinkö Jussille sotilasansiomitalia lainkaan?2808