Mikä mahtaa olla?
Vastaukset 3
- Anonyymi
Kannattaisi määritellä tarkemmin. Kuinka monen aseen kaappi? Täytyykö olla nyväksyttyä mallia? Pistooli vai kiväärikaappi? Ym.
- Anonyymi
Riittää, että yksi haulikko mahtuu sisään.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Riittää, että yksi haulikko mahtuu sisään.
Kaikki numerolukolliset kaapit on sulle liian kalliita. Osta halvin kaappi, jonka löydät ja pulttaa sen oveen tuollainen numerokoodilla lukittava avaimen säilytyslokero. Lokeroon saat kaapin ison avaimen piiloon ja koodilla sen lukkoon. Kokonaishinta jää alle 150e.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo1641637Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.1491263Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset217912- 70846
- 55756
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus63737- 46715
- 87647
Martina avaa suhdettaan
IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt196616- 52592