Demarit Jyväskylässä ja Varkaudessa

Iltalehti Keijo 74v arvosteli Rinnettä Jyväskylässä. Lupaukset valetta. Päätyi turvamiesten pakeille. Täällä Varkaudessa levitetään paskaa ja kielletään totuus. Demarit ovat ihan pihalla niin Euroopassa ja Suomessa.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kovin jäänyt sulla kopteri levy jauhamaan demari sitä demari tätä. Itse en politiikasta pidä. En ole edes äänestämässä käyny enkä käy. Ajattele sitä. Ei vaan kiinnosta. Teen työni ja elän omaa elämää. Eikä tyylini muuksi muutu,vaikka kuka kirjoittais tai sanois mitä. Että tiiät.

Äänestä
  • Sulla on levy jääny tätä kopteri skeidaa jauhamaan. Ei paljon kiinnosta että se kun jauhat. Tolla nimittely tyylillä sun arvo on mun silmissä 0

    Äänestä

  • Useimmat elää juuri noin. Kopteri kuvittelee vaikuttavansa tai muuttavansa muiden elämäntapaa tai ajatuksia jutuillaan. Huumoria hän muille on . Ei vaan ymmärrä. Ei kukaan häntä tai juttujaan tosissaan ota.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Useimmat elää juuri noin. Kopteri kuvittelee vaikuttavansa tai muuttavansa muiden elämäntapaa tai ajatuksia jutuillaan. Huumoria hän muille on . Ei vaan ymmärrä. Ei kukaan häntä tai juttujaan tosissaan ota.

    Melko vilkas mielikuvitus kun luulee joku bändi olevan ja kitaraa osaavansa soittaa, limolla ajelee ja rahaa on. Tais isäsä perinnötki mennä kulukusta alas, minkä teki isällee ketku.

    Äänestä

Entäpä se, kun joku Kepu oli jättänyt hoitamatta tuotantokautta Pieksämäellä?
voiko enää olla tällä vuosikymmenellä totta?
linnaan joutaisi, mutta vain pienet sakot?

Äänestä
  • 15 .11 Aulanko Samatha Fox.sinneppä matkijat katsomaan aitoa artistia

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Iltalehti Keijo 74v arvosteli Rinnettä Jyväskylässä. Lupaukset valetta. Päätyi turvamiesten pakeille. Täällä Varkaudessa levitetään paskaa ja kielletään totuus. Demarit ovat ihan pihalla niin Euroopassa ja Suomessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu