Lihavat naiset vihaa anua, Kun se on niin hoikka, Sporttinen ja kaunis. Ja kaiken lisäksi se saa helmeriltä huomiota. Lihavien naisten kateus ja katkeruus on kova !
Lihavat naiset. .
25
112
Vastaukset
- Anonyymi
Jep, Kovasti kadehtivat kaunista anua. Koko ajan tulee lisää anuun kohdistuvaa haukkumista. Kova on kateus !
- Anonyymi
Höpö höpö.
- Anonyymi
Niin kauneus on syntymälahja ja kateus pitää ansaita. Tuskin kukaan Anua kadehtii "kauneuden" tähden eiköhän ne ole ne muut syyt miksi täällä vaahdotaan. Anusta on kyllä paljastunut hyvin kylmä ja laskelmoiva itsekäs ihminen. Ostaisinko Anulta asunnon, no vastaus on..... En ostaisi. Siis ei jatkoon.
- Anonyymi
Siis kaunis? Heh,heh. Kylmä, huumorintajuton tuppisuu.
- Anonyymi
SINÄKIN NÄKÖJÄÄN KADEHDIT !
- Anonyymi
Ei ainakaan lisää asuntomyyntiä? Ei ole LKV? Pelkkä myyjä?
- Anonyymi
aikamoinen provo , vartalon muoto on Luojan lahja , ei siihen itsellä oo paljon sanomista , naamataulun kyllä vaihtaisin , kukaan ei oo täydellinen .Lapsenkasvoinen Helmeri ei taida helpolla aikuistua.
- Anonyymi
No tuskin kukaan on kateellinen Anun vääristä saarista. Kyllä pitää olla huolissaan tämän pienistä lapsista joilla varmasti on ikävä äitiä.
- Anonyymi
Taas yksi pahansuopa kadehtija akka.
- Anonyymi
En kyllä ihan ymmärrä tätä kauneushehkutusta. Pelkkä hyvä runko ei riitä jos on sellaiset silmäpussit, alaspäin toikkuvat suupielet ja takkuiset hiuspidennykset. Jos ois 40v niin vois sanoa, että ikäisekseen ihan kaunis, mutta kolmekymppiseks naiseksi melko kulahtanut ja tätimäinen habitus.
Ja mitä Helmerin huomioon tulee niin tuskin kukaan nainen oikeasti haluais pojan näkösen liimautujan kylkeensä. Miehekkyys kaukana moisesta roikkujasta. - Anonyymi
Anu on urheilullinen ja saanut kauniin vartalon jumppaamalla säännöllisesti. Eräs naisasukas käytti stringejä mikä ei ollut kaunis näky varsinkaan pyllistellessä. ei juuri pakaroiden välistä kangasta näkynyt.
- Anonyymi
Anu on kyllä kaunis todella.
Mutta jotenkin henkisesti jäykkä ja kylmä.
Kuten monet kauniit naiset, hänkin on sitä mieltä, että se riittää.
Ei osaa puhua mitään.
- Anonyymi
Tällä logiikalla vois päätellä, että laihat ja lyhytkasvuiset inhoo Helmeriä tai Villeä.
- Anonyymi
Asiaa!! :) Vähemmän älykkäät ehkä aina väittävät, että naiset ovat kateellisia, kun arvostelevat muita. ;) Yksinkertaisin ja helpoin veto tuo kateuteen vetoaminen, kun muihin argumentteihin ei pystytä.
Vähän niinkuin jos mies on käynyt vieraissa ja oma vaimo suuttuu ja arvostelee, niin joku vähemmän älykäs heti väittämässä että kauheen mustasukkanen toi vaimo :) .
- Anonyymi
Miksi rumat ja lihavat naiset aina kiusaavat ja kadehtivat hoikkia ja kauniita naisia ? ?
- Anonyymi
Koska ovat itse niin rumia ja todella lihavia.
- Anonyymi
Ei ikä voi olla 30, kyllä kai se on 50, oikea ilopilleri? Kyllähän muodokkaampi nainen on paljon paremman näköinen.
- Anonyymi
Sanoo joku todella kamalan lihava. :0) Lihavat on rumia.
- Anonyymi
Kaikista BB ihmisistä täällä kirjoitetaan niin miksi Anu naikkosta ei saa arvostella. T. Hoikka katsoja
- Anonyymi
En vihaa vaikka olen lihava. Tykännyt olen ja äänestänyt, nyt olen hiukan alkanut miettiä hänen tosi kylmää käytöstä että olenko ihan erehtynyt. Siirryn Kevinin kannattajiin.
- Anonyymi
Samoin. Ei tuota peliä kestä.
- Anonyymi
Ei se nyt hitto soikoon ole aina se kateus, kun nainen arvostelee toista naista. Todella kapea-alaista ajattelua moinen!
- Anonyymi
Miten näet lihavat kirjoittajat?
- Anonyymi
En millään muotoa näe tupakoitsija-nuuska-känni-anua sporttisena, mutta mikäli nämä ovat ap:n mielestä sporttisuuden merkkejä niin meillä on sporttisuudesta täysin eri käsitys.
- Anonyymi
Ja lihavat miehet tykkää Anusta.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eutanasia - miksi eläimelle sallitaan armokuolema, mutta ihmiselle ei?
Olen pitkään ihmetellyt yhtä asiaa Suomessa. Kun koira kärsii parantumattomasta sairaudesta ja kovista kivuista, eläinlä3711695Sanna Marin vetänyt leukoja 11 kertaa
Tästähän oli joskus polemiikkia, kun muistaakseni lupasi kymmenen tai jotain vedellä. No nyt niin on, ainakin omien san334639Sosiaalidemokratia romahtanut kautta maailman
nuoret eivät enää kannata järjetöntä aatetta, joten demarien täytyy hakea kannattajia mamuista. Ruotsin sos.demit jo kie2502810Miksi Seta ja Sofia Virta ei vaadi muslimeita kunnioittamaan priden-arvoja?
Kuten tiedetään niin islam ei hyväksy sitä mitä pride edustaa. Seta-pomo Mikkonen nosti hirveän äläkän kun yksi tepsin1442574- 1071633
Farmi Suomi: Kokeeko Frederik, 81, saman kohtalon kuin ikämies Danny?
Danny, musiikkineuvos Ilkka Lipsanen, nähtiin mukana Farmi Suomi -realityssä v. 2024. Danny teki yllätysratkaisun ja tuo8102540 vuotta töitä paiskinut ja 3 vuotta työttömänä mamuna Suomessa, sama eläke
Jokin mättää. Eläkettä ei pidä maksaa lainkaan mamuille jos työhistoriaa ei ole vähintään 10 vuotta takana.207822- 82820
- 10718
En luota sinuun
en edelleenkään yhtään tiedä oletko lintu vai kala vai kalavale. Ja ilmeisesti haluat pitää sen niin, syitä voi vain arv60718