iisalmelaisten paratiisi

Sinne pääsee Iisalmelta kuka vaan opettajaksi opiskelemaan.Oli millainen tahvo tahansa.Koettu on läheltä.
Tahwou on tahvo vaikka sen voessa paistas.
41492
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

nimisestä oppilaitoksesta, sinne pääsee vaikka entinen oppilas opettamaan

Äänestä

Olen huomannut, että iisalmelaiset opettajat ovat tahvoja.

Äänestä

olla Tahvojen paratiisi

Äänestä
  • Ja kitara soii.. ja se soi... ja se soiii...
    missä laulu?
    Haudataanko elävältä????Laulajaaaaa.........

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Kajaani kirjoitti:

Sinne pääsee Iisalmelta kuka vaan opettajaksi opiskelemaan.Oli millainen tahvo tahansa.Koettu on läheltä.
Tahwou on tahvo vaikka sen voessa paistas.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu