Kimppa- ja parinvaihto kirjoitukset

Anonyymi

Olen täällä lukenut jonkin verran ryhmäseksi palstalla näitä kimppa- ja parinvaihto kirjoituksia. Milteimpä kaikki kirjoituksista on miesten kirjoittamia, jopa ne jotka kirjoitettu "naisena". Tämä tuntuu olevan pakkomielle palstan muutamille miehille, jotka niitä juttuja tänne jatkuvasti kirjoittelee. Melkeimpä kaikki enemmän tai vähemmän satua tai niin ainakin toivon, ettei naiset antais kenen tahansa katuojasta naida itaeään. Naiset ovat yleensä kovinkin tarkkoja puhtaudesta, taudeista ym, joten satuja kaikki nää 1N monta, monta miestä. Hankkikaapa nyt itsellenne elämä, ja lopettakaa täällä satuilu kiitos.

7

178

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ottaako pattiin eunukkia toiset saa sinä et

    • Anonyymi

      Homma levinnyt lähinnä siksi, että ylläpito ei ole hoidellut tehtäviään. Velttoilu kostautuu aina.

      • Anonyymi

        Suurin osa tänne satuilijoita että useampi ukko köyrii yhtä muijaa.. Joopa joo.. Nämä on niitä peräkamari poikien Jallu lehdestä poimittuja höpinöitä.


      • Anonyymi

        Täällähän näsä viisaita saivartelijoita! Noilla eväillä kaikki pitäis poistaa myös teidän jumalalliset teeskenttelyt. Menkää töihin tai pysykää pois sivuilta pahimmat runkkarit olette te itse.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Suurin osa tänne satuilijoita että useampi ukko köyrii yhtä muijaa.. Joopa joo.. Nämä on niitä peräkamari poikien Jallu lehdestä poimittuja höpinöitä.

        Tosin se lehti ei ole ilmestynyt sitten vuoden 2015.


    • Pitkään myös seuranneena näitä palstoja, ei kukaan tiedä kuka vastaa anonyymisti.
      Alussa täällä voi luottaa kamuun jonka kanssa viesti nyt pitää olla tarkkana t.m63

      • Anonyymi

        Treffipalstoilla on toisin.


    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kylläpä on nautinnollista taas tämä palstan vassari valitus!

      Lähes jokainen avaus on vassareiden kitinää ja valitusta. Eikö se tarkoitakin, että silloin asiat menee maassamme parem
      Maailman menoa
      84
      3046
    2. HS: persujen v. 2015 turvapaikanhakijoista alle puolet töissä

      Aikuisina Suomeen tulleista ja myönteisen päätöksen saaneista vain 42 prosenttia oli vuonna 2023 töissä, vaikka he ovat
      Maailman menoa
      68
      2335
    3. Yksi kuoli nokkakolarissa

      Asiasta YLEn verkkosivuilla uutinen klo 23.02. Oliko itsemurha?
      Oulainen
      27
      2143
    4. Mikä on kaivattusi ammatti

      entäpä sinun? 💶
      Ikävä
      73
      1544
    5. Helvetistä ei ole paluuta

      Kun ihminen laskeutuu kuolleiden maailmaan, kauhujen valtakuntaan ja tuonelan ovet sulkeutuu kiinni, se on karu tunne ku
      Idän uskonnot
      388
      1523
    6. Persut muuten hyväksyvät 2 + 8 mrd. euron maatalous- ja yritystuet

      Vaikka molemmat tukimuodot tiedetään haitallisiksi, koska ovat käytännössä pelkkää säilyttävää tukea, eivätkä kannusta k
      Maailman menoa
      57
      1395
    7. Mikä kaivatussasi herätti mielenkiintosi

      Kun tapasitte ensi kerran? Ulkonäössä? Luonteessa tai olemuksessa? Kuinka nopeasti mielenkiinto muuttui ihastukseksi?
      Ikävä
      87
      1254
    8. Järjetön Topi-ilta

      Lisää tappiota konkurssipesälle. Miten voi olla mahdollidta , että annetaan järjestää tämä. Sorsakoski pyörii haudassaan
      Ähtäri
      23
      1194
    9. Terveisiä vanhemmalle

      J-miehelle. Ehkä nähdään vielä 😉
      Ikävä
      56
      1149
    10. Halutaan toisiamme

      Mutta se on Salaisuus❤️
      Intohimo
      47
      1050
    Aihe