Viiskymppinen laittaa faceensa exän katseltavaksi matkakuvan Pattayan teinistä ja fritsustaan.
Tämä yksi ylitse muiden.
Voiko lapsellisempaa olla?
13
74
Vastaukset
- Anonyymi
Teineillä voi olla finnejä Thaimaassakin. Parempi finnit kuin kurtut tai kolmoisleuka. Ikää 19v. Laitoin ihan vittuillessani Facebookiin exän kauhisteltavaksi kuvan kun päälle viiskymppisellä on fritsuja.)
44 - Anonyymi
Elämä on ihmisen parasta aikaa, sanoi 2010 ja perhematkailija Laiffi peppusineen.
Se on totta!
Kahden viikon haavejatko otettu ja lomaseura vaihdettu nuorempaan 50 euroa / vrk mimmiin.
fNTHrW
44 - Anonyymi
Onnea nuorelle parille
Tämä nyt on sitä samaa linjaa kuin Riitta Väisäsen tokaisu täyttäessään 50v, tunsi olevansa jo aikuinen.
Eipä ole ihme, että maa makaa niinkuin makaa, kun tuohon ikään saakka ollaan teinejä ja nämä facettajat ihan oikeasti tuovat hyvin esille sen, että ÄO todella on laskenut ja laskee edelleen.
Se auttaa tietysti maan elitistä hallintoa asoiden ajamisessa haluamaansa suuntaan, mutta toisaalta kun sekin alkaa olla jo tätä teinitasoa, niin aika pelottavan tulevaisuudenkuvan se antaa.
Ja mikä pahinta tuossa ÄO:n laskussa on, on se, etteivät nämä onnettomat huomaa sitä itse lainkaan.- Anonyymi
Suomalainen mies on vakavassa identiteetti kriisissä, ainakin palstalla vaikuttavat, vesipäisten osuus miehistä kasvaa kokoajan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Suomalainen mies on vakavassa identiteetti kriisissä, ainakin palstalla vaikuttavat, vesipäisten osuus miehistä kasvaa kokoajan.
Olen lukenut heidän pitävän itseään suomen kermana, eliittinä, heteroalffoina, konkareina, ja eikös tämä 44 ole kertonut olevansa valtakunnallisen rakennusliikkeen omistajakaartiin kuuluva työpäällikkö.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Olen lukenut heidän pitävän itseään suomen kermana, eliittinä, heteroalffoina, konkareina, ja eikös tämä 44 ole kertonut olevansa valtakunnallisen rakennusliikkeen omistajakaartiin kuuluva työpäällikkö.
Amalia, Niuvanniemessä on kiisselipäivä, mene syömään välillä
- Anonyymi
Laittoihan eräs palstapäivystäjä aikoinaan kuvan "vaimonsa" kolmoisleuasta..
Kumpaa mukavampi katsella.? Laitan minäkin kun päädyn Pattayalle ja joku teini rakastuu muhun tai mun rahoihin.
Järkevien ihmisten mielestä kuulun seurakunnan eläkeläiskerhoon ja sieläkin takariviin.
Jos en ketään aseella uhkaa niin mitä pahaa?
Terveisin nimimerkki Kateellinen- Anonyymi
Faceen exän katseltavaksi, kyseessähän täytynee olla naismainen luuserinolla.
Miksi exä kuikuilisi henkilön facea.- Anonyymi
Päähäiriintynyt se on ja sen päässä elää monta henkilöprofiilia taistellen kenen vuoro.
Vuoronumero näille jakaantuu paniikkihäiriön tason ja promillerajan perusteella. Anonyymi kirjoitti:
Päähäiriintynyt se on ja sen päässä elää monta henkilöprofiilia taistellen kenen vuoro.
Vuoronumero näille jakaantuu paniikkihäiriön tason ja promillerajan perusteella.minuu ei ne naisen suolet enää kinosta tässä iässä.
- Anonyymi
Paskahalvauksen se taas sai, kateuksissaan
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Sanna: Suomi maailman onnellisin maa
Sanna muutti Suomen maailman onnellisimmaksi maaksi. Hänen pyyteetön työnsä maailmalla tuottaa edelleen tulosta.1554016Taisi kolahtaa....
Joku kysyi, että miksi S24 sallii kirjoittelun tänne venäläisiltä alustoilta, juttu poistui. Täällähän tosiaan välillä392627Moni islamilainen maa on jo kieltänyt burkat ja nigabit
mm. Marokko, Tunisia ja Turkki. Miksi he ovat sen tehneet? No perusteet ovat selkeät ja yhteneväiset: turvallisuus, yhte842062Vain puolet SDP:n kannattajista luottaa puoluejohtoon häirintäkohussa
Ja SDP on ilmoittanut, että ainoa rangaistus häirintään syyllistyneille kansanedustajille on puhuttelu - aina sama. Eli771884Suomi edelleen maailman onnellisin maa
Olemme hyvällä tiellä. Laitetaan nyt talous kuntoon.2041752- 721065
Kyllä mies pakit kestää
Herranen aina nyt poijat! 😃 Jos pelkäätte pakkeja noin paljon niin hamekangasta hakemaan. Oon ite saanut useammatkin n211052- 62763
Anniina Valtonen odottaa - Sai 2-vuotiaalta lapseltaan napakan heiton!
Suosikkimeteorologi Anniina Valtonen elää uutta vaihetta elämässään. Hän on kertonut odottavansa toista lasta. Valtonen27759Milloin olit onnellinen? Miksi?
Mikä saa sinut onnelliseksi? Suomi on 9. kertaa maailman onnellisin maa. Kuulutko sinä onnellisten suomalaisten joukkoon140752