Vetonaulana uusi pankki ja koulu

Tästä se lähtee suunta jonnekin...
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Taas kunnnan itteään viisaammat luulee nämäkin keksineensä ite... ainakin yrittävät ottaa kunnian itselleen. Luistelevat sitten vastuusta kun totuus paljastuu. No pääsipä poika ihan tv lähetykseen

Äänestä

Kuka niin? Enpä noteerannut. - Sen jälkeen kun pikkukepulaiset völjäsivät Kajaanista "kuutamon" kuntaan "talousmieheksi" kansakoulupohjalta meni loppukin usko, ja halu veronmaksuun. Eivätkö häpeä? Eivät tietenkään itäkeskusuomalais"alkuiset" edes osaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tästä se lähtee suunta jonnekin...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu