Janette!!!

Onko teillä enää parisuhteessa seksielämää?
Vai viekö Tonin uusi salarakas jo palstoilla aika, niin ettei huvita?
4200
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Taitaa parin sängyssä olla pakkasta ja kärsitään vilua ja nälkää. Palstailu on niin suurta, ettei päivään taida muuta mahtua

Äänestä

Miltähän näyttää akka josta ukolla ei seiso?

Äänestä

Niii

Äänestä

Onskulla joku kikkakolmonen tehtailla väärillä päivämäärällä näitä fantasioitasi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Onko teillä enää parisuhteessa seksielämää?
Vai viekö Tonin uusi salarakas jo palstoilla aika, niin ettei huvita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu