Voisit tulla kylään mies

Mulla on mm. suklaata ja popcornia :P
10<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Miksi tulisin samat löytyvät omasta kaapistani.

Äänestä
  • Niin miksi? :) ehkä samasta syystä kun olet tällä palstalla.

    Äänestä

Niin on mullakin samat on eväät:D

Äänestä

Olutta ja piirakkaa oikeat miehet haluaa.

Äänestä

No kutsu kylään, ei kukaan kutsumatta tule.

Äänestä

Tuotko säkin jotain? Nyyttäriperiaatteella :)

Äänestä
  • Kyllä;)...

    Äänestä

  • Voinko miäkin tulla,poppareita jos niitä vielä on???¾

    Äänestä

Riittääkö et raahaan nahkasäkkini paikalle, vai pitääkö tuoda muutakin?

Äänestä
  • No mitäs luulisit olisiko kohteliasta viedä hienolle naiselle jotakin mennessäsi?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mulla on mm. suklaata ja popcornia :P

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu