Ihan ensimmäiseksi: en ole halukas enkä kykenevä maksamaan kenellekään tästä mitään. Oletan tämän jutun toimivan ihan halusta auttaa.
Olen siis keski-iän kynnyksellä oleva pitkän linjan sinkkunainen. Elämääni on tänä syksynä saapunut ihanan oloinen mies yllättävästä suunnasta, yllättävällä tavalla ja yllättävän tunnepitoisesti. Onko tämä nyt "se" juttu? Uskallanko luottaa ja heittäytyä mukaan tunteella? Olenko vain pelinappula muiden joukossa? Mitä teen? Kuinka minulle tässä käy?
Kysymys näkijälle...
Anonyymi
2
89
Vastaukset
- Anonyymi
Oletko koskaan ajatellut vain elää ja itse katsoa miten juttu etenee kyselemättä asiaa suolen sivuilta ? Täällä tuskin mitään oikeaa tietoa saat !
- Anonyymi
Niin olen koko elämäni tähän saakka tehnytkin. Ihan ensimmäistä kertaa olen tällä sivulla... 😁
T: aloittaja
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä881805Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2761677Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2901442Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1751349- 58945
- 50938
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em69924- 66904
Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui40891Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤49864