että muilla palstoilla on vilkastakin höpinää, mutta islampalstalla on vähän ja vanhoja, sekä pari vakioselittäjää. Ja poistoja enimmäkseen. Kertoo kaiken siitä ja sen suvaitsevaisuudesta. Vain väärää informaatiota vääräuskoisille. Ei tepsi.
Huomaatteko
Anonyymi
4
61
Vastaukset
- Anonyymi
Olen huomannut. Kenen säännöt ja kuka valvoo?
- Anonyymi
Suvaitsevaisuus..? Oulu, Turku?
Sitäkö suvaitsevaisuus on? - Anonyymi
Ei valvo ainakaan Allah.. ei se nää kattojen läpi..(sorry tuo on totta, teidän näkemyksen mukaan)
- Anonyymi
Husu näkee kaikki epäkohdat Suomalaissa, vaikka itse on muualta..Tarkka silmäinen ..
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1572948
En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k1541749Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1461724Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1551536- 761492
Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall3301366The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut201238Tekisi niin mieli laittaa sulle viestiä
En vaan ole varma ollaanko siihen vielä valmiita, vaikka halua löytyykin täältä suunnalta, ja ikävää, ja kaikkea muuta m761170- 1581062
Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek251015