Jos tuo Kristian meinaa olla suorassa lähetyksessä noissa kalsareissa niin eipä ole hänellä juuri kunnioitusta katsojia kohtaan. Ei myöskään aamutakki ole sopiva asu. Minusta BB voisi vaatia asukkaita pukeutumaan kunnolla suoraan lähetykseen.
Ei alushousuissa Krisse
Anonyymi
10<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Tarkoititko sitä, että Kevinillä on eri aamutakki joka päivälle, koko päiväksi.
Eikö se Krisun tyttöystävä sanonut Kimmolle, että Krisulle housut jalkaan
Aiemmin tuotanto tarjosi jotain häätöiltana, mutta nyt ei mitään. Siitä vaan rönttyporukka marssii kameroiden eteen tuskin hiuksiaan kampaavat. Elina tällää aina itseään viimeisen päälle haastaellakseen arvovieraita.
Onhan tuolla joku mies hameessakin, siis suorassa lähetyksessä.
Suloinen meikki Kevinillä.
Ai nyt vai? No ei todellakaan?
Tuskinpa on Krisu kalsareissa, mutta mitäköhän Ville joutuu laittamaan päälleen kun ei saa olla omissa vaatteissa. Toivottavasti lähtee talosta.
Kyllä se Krisu on alushoususillaan, huh huh. Moni mies ei mene himassakaan ulko-ovea avaamaan ilman että vähän pukeutuu. Ei näin, ei sentään vaikka vapaamielisiä ollaan sukupuoliakin jo kymmeniä.
Kyllä nimenomaan katsojien aliarvioimista esiintyä noissa lötkökalsareissa. Luulee olevansa erikoinen ja vitsikäs. Toope hiekottaa taas finaalipolkuaan lisää. Vi..u, kelatkaaa, sitä vi..u.
Siis Krisullekkin hame pälle.
Rusettipanta päässä ja se on siinä.