En ole tollompaa imustelijaa paria ennen mähnyt kuin tuo kuin Anu ja Helmeri. Kummallakaan ei ole mistään asiasta mitään tietoa. Helmerikin naurahtaa ja hymäilee, mutta älyä ei ole. Samoin Anu,tosin ei edes naurahtele. Voi veljrt. BB pitääAnun talossa koska Helmeri on sukulainen tuotannolle. Siinä syy.
Helmeri ja Anu ovat aivan tolloja
Anonyymi
6<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ihana pari 💞
Juu Anu voittoon!
Antaa olla, talossahan jokaisella on agenda, Helmeri on ollut onnettomuudessa ja siitä jotenkin selvinnyt ja ketterästi osaa leikkiä,
Surkeaa aikuisena katsella ja kuunnella, kun Helmeri on ihan tosissaan tämän naisihmisen kanssa ja kutsunut saunaansa paljon porukkaa. Kerrostalon sauna ei vedä kymmeniä kylpijöitä, pelkää ettei Anu niissä pippaloissa emännöi.
Nehän on sitten täydellinen pari :D
Itse työskentelen päiväkodissa ja melko samanlaista touhua näen päivittäin. Hihitellään, toistellaan toisen sanoja ja pelleillään. Välillä saa komentaa poikia pois toisen päältä. Ja kaikkihan on aina vaan hauskaa vitsiä.
Uskomatonta, että finaaliviikolla tämä "pariskunta" on vielä mukana! Kertonee jotain ännestäjiensäkin ikähaarukasts ja ällitasosta.
Niin joo päiväkodeissahan on niitä kielillä puhujia, kukaan ei ymmärrä mitään mut kiva kun puhuu. Tuoltakin yksi sellanen lähti äidin mukana kotiin. Ja tylsää eikä mitään kivaa tekemistä.