Tarkoituksella väärin

Yli puolet bemarikuskeista pysäköi tarkoituksella väärin

https://www.msn.com/fi-fi/autot/uutiset/kysely-lähes-puolet-bmw-kuskeista-pysäköi-tietoisesti-väärin/ar-AAJTrij?li=BBr5Fam&ocid=mailsignout
2100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mikähän noita bmw:llä ajajia oikein riivaa? Ajelin viikonlopun aikana 800 km ja näin useita vaaratilanteita liikenteessä ja ne olivat poikkeuksetta bmw-kuskien aiheuttamia. Eipä ole lainkaan mennyt pieleen, kun kuulee nimitettävän näitä täysiksi mulkuiksi. Itsekin olisin kiinnostunut ajelemaan tällä automerkillä, mutta haaveeksi jää, en halua kuulla nimityksiä mistään mulkunjatkoista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Yli puolet bemarikuskeista pysäköi tarkoituksella väärin

https://www.msn.com/fi-fi/autot/uutiset/kysely-lähes-puolet-bmw-kuskeista-pysäköi-tietoisesti-väärin/ar-AAJTrij?li=BBr5Fam&ocid=mailsignout

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu