Ja alkaa poistella noita epäasiallisia kirjoituksia?
Vastaukset 9
- Anonyymi
Onks mun pissis kanamainen päivittäinen viiden eri meikkityylin meikkaus ja selfie muikistelu, saanut nyt sut loukkaantuun?
Mutta mähä vaan rakastan omaa naamaani - Anonyymi
Sun kannattais joskus edes yrittää tajuta oma alempitasoisempi paikkasi.
- Anonyymi
Eipä tänne montaa aloitusta jäisi. Tänään on todella outojen otusten aamu. Se ei ihmetytä jos joku aloitus tai kommentti jää ylläpidon haravasta pois. Sensijaan ihmetyttää, että ne joista on ilmiantoilmoitus tehty eivät poistu palstalta.
- Anonyymi
Ei tietenkään poistu kun ne on moden juttuja ja modethan täällä kyttää ihmisiä laittomasti vai mitä lie koodaajia onkaan
- Anonyymi
Eipä nämä sivut tee muuta kuin hallaa itselleen kun jatkuviin asiattomuuksiin ei puututa. Fiksuimmat jättää suomi24:n ja alkaa täältä poistumaan paremmille sivuille. Siinäpä siat rypeköön sitten likalammikossaan.
- Anonyymi
Ne on sen omia, ei voi poistattaa.
- Anonyymi
Jaa
Mitä turhia..
- Anonyymi
Botilla ei oo aikaa kuin asiallisiin poistoihin?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 122812
Poliisin potkija
Kukahan oman elämänsä sankari oli potkaissut poliisia? Iltalehdessä oli juttua.20726- 39695
Sinä mies olisit
ollut se kenet haluan. Edelleen pidän sinua kaikkein ihanimpana ja tärkeimpänä. Kukaan muu ei ole niinkuin sinä. Mutta s32649Miksi jätit minut
Epätietoisuuteen? Tiedän että pelkäsit mitä siitä seuraa jos asiat tulevat mutta silti. Miksen merkinnyt tarpeeksi?41577Tykkäisitköhän todellisuudessa jutella
Minun kanssa kahdestaan, vai onko tämä palstailu enemmän sinun juttu minun suhteen?52536- 76527
Kun et ota yhteyttä, tarkoittaako se
Että olet menny elämässä eteenpäin ja et myös toivo minulta naiselta viestiä enää?63526- 34525
- 63491