Melkoinen menestystarina on. Hienoa olla osana tätä Solitan tarinaa .
Solita jyrää, se on hienoa se!
Anonyymi
5
370
Vastaukset
- Anonyymi
Sama täällä. Omistan myös osakkeita.
- Anonyymi
Solita on uusi Tieto. Kertonee kaiken firmasta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Solita on uusi Tieto. Kertonee kaiken firmasta.
Melkosta skeidaa. Nehän on samassa tallissa ThoughtWorksin kanssa. Kuulemma se benchmark löytyy sieltä ennen kuin näistä kotimaisista.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Melkosta skeidaa. Nehän on samassa tallissa ThoughtWorksin kanssa. Kuulemma se benchmark löytyy sieltä ennen kuin näistä kotimaisista.
Huonosti kuulit. Tieto se on.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Huonosti kuulit. Tieto se on.
Kuulemma väki vaan vaihtuu ja pidot paranee 😉
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain14310298Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-739857Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite1056849Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2145302- 1734999
Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.1593843- 822681
- 1702641
Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1662481- 592311