Oletteko seuranneet hintoja ulkomailla?

Pudottaako Citikka muissa maissa hintaansa
samassa suhteessa kuin Suomessa?
4939
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Käyppäs tuollaisella sivustolla tutustumassa ja
ota huomioon että lähtöhinnat ovat noin 40%
pienemmät kuin vastaavat suomessa.

Äänestä

olevan Saksassa melkein puoli-ilmaisia. Ja
vieläpä kohtuu vähän ajettuja ja osa hyvin
varustettuja.

Äänestä

ja sieltä valitseppas GW - Börs
pääset käytettyjen autojen hakupalveluun...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


CX kirjoitti:

Pudottaako Citikka muissa maissa hintaansa
samassa suhteessa kuin Suomessa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu