Eli oon vaikeaa masennusta sairastava 15v nuori ja haluaisin vertaistukea.
En ala tässä sen kummemmin itseäni avaamaan, mutta jos sinulla on samankaltaisia koemuksia ja haluat jakaa niitä, niin laita jokin yhteydenottotapa (esim. Snäppi) tuohon alas:).
Vertaistuki
3
354
Vastaukset 3
- Anonyymi
Hei, halusin vain antaa sulle halin. Toivottavasti saat tukea sopivalta taholta tai ihmiseltä. Olen 49 nainen ja huomasin sun postauksen.
Kauniita unia.
N - Anonyymi
Hei mene kiinalainen lääketiede akupunktioon.Mene katsomaan mikä elimistössä on pielessä.Tämä auttaa sinua kannattaa mennä.Lue kiinalainen lääketiede Elina Hytönen masennus saat tietoa paljon.Kaikki tieto totta mitä siellä lukee.Hytönen opiskellut paljon ottanut selvää tästä asiasta ei kirjoita mitä sattuu.Harvoin kukaan kertoo näistä asioista.
- Anonyymi
älä vaan pyydä apua Raision kaupungin "lastensuojelun-" viranomaisilta- tuhoavat elämäsi..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1711146
- 65926
- 86810
Mitä luulet
Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?72747- 47708
Vielä hyvinvointitalosta
Suurin osa pyhäjärvisistä on sivistynyttä fiksua porukkaa ja on täysin hankkeen kannalla. Nyt vain pieni äänekäs joukko79651- 62609
- 28595
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su35595IS Viikonloppu 25.-26.7.2026
Lähes kymmenen vuotta kestänyt putki täysiin 3.0 ristikoihin on Skytän osalta ilmeisesti nyt ohi. Kollegat ovat arvioin67591