Eli oon vaikeaa masennusta sairastava 15v nuori ja haluaisin vertaistukea.
En ala tässä sen kummemmin itseäni avaamaan, mutta jos sinulla on samankaltaisia koemuksia ja haluat jakaa niitä, niin laita jokin yhteydenottotapa (esim. Snäppi) tuohon alas:).
Vertaistuki
3
302
Vastaukset
- Anonyymi
Hei, halusin vain antaa sulle halin. Toivottavasti saat tukea sopivalta taholta tai ihmiseltä. Olen 49 nainen ja huomasin sun postauksen.
Kauniita unia.
N - Anonyymi
Hei mene kiinalainen lääketiede akupunktioon.Mene katsomaan mikä elimistössä on pielessä.Tämä auttaa sinua kannattaa mennä.Lue kiinalainen lääketiede Elina Hytönen masennus saat tietoa paljon.Kaikki tieto totta mitä siellä lukee.Hytönen opiskellut paljon ottanut selvää tästä asiasta ei kirjoita mitä sattuu.Harvoin kukaan kertoo näistä asioista.
- Anonyymi
älä vaan pyydä apua Raision kaupungin "lastensuojelun-" viranomaisilta- tuhoavat elämäsi..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra leikkasi alimmalta tulodesiililtä 15 %
Muistaako kukaan Riikka Purran kovaäänisen vaalilupauksen ennen eduskuntavaaleja? https://yle.fi/a/74-20221152 "THL o644453Sofia Virta: bänet!
Matkailuautoilija metsänomistaja puoliso on nyt entisen teeren poikia, ja Sofia tekee comebackin vapaille markkinoille.911890"Suomi voisi ottaa taloudessa oppia Espanjasta"
"Espanjassa talouspolitiikka on löysempää, mutta velka-aste on kääntynyt jopa laskuun.", pohdiskelee Suomen seuraava pää1551743Kokoomus: SDP johtaa kansalaisia harhaan
(Umpityhmät palstademarit ovat taas uskoneet Lindtmanin höpötykset Espanjasta.) SDP harhaanjohtaa kansalaisia talouspol271382Talousasiantuntija sanoo säästämisestä
" parin kuukauden tulo on sellainen, joka voi olla vaikka tilillä tai jossain korkorahastossa, eikä se ole tuottohakuine2621178Lieksa tukee kuntoutumista reilusti
Lieksan sosiaalitoimi käynnistää uuden tukihankkeen – työttömille veneitä hyvinvoinnin edistämiseksi Lieksan sosiaalito65953Siinäpä jäät
Punapää kaipaamaan, kun päätän maallisen vaellukseni. Oma oli valintasi. Sillä minä en jaksa enää kovin pitkää tätä. Ole78902Nato on käytännössä kuollut!
Puolustusliitto Nato on toki natissut liitoksistaan ennenkin, mutta koskaan aiemmin sen vahvin maa Yhdysvallat ei ole uh272851Nyt se on varmaa tieoa - kuntaliitos
Alavus ja Ähtäri liitetään Seinäjokeen. Näin on erään edustajan mukaan päätetty ja asia tulee julkiseksi ensi viikolla.27749Oot mun sielunpuolikas
Nainen. Harmi vaan että tavattiin väärään aikaan ja synnyttiin tälle planeetalle eri aikaan. 👩❤️👩❤️39744