Eli oon vaikeaa masennusta sairastava 15v nuori ja haluaisin vertaistukea.
En ala tässä sen kummemmin itseäni avaamaan, mutta jos sinulla on samankaltaisia koemuksia ja haluat jakaa niitä, niin laita jokin yhteydenottotapa (esim. Snäppi) tuohon alas:).
Vertaistuki
3
354
Vastaukset
- Anonyymi
Hei, halusin vain antaa sulle halin. Toivottavasti saat tukea sopivalta taholta tai ihmiseltä. Olen 49 nainen ja huomasin sun postauksen.
Kauniita unia.
N - Anonyymi
Hei mene kiinalainen lääketiede akupunktioon.Mene katsomaan mikä elimistössä on pielessä.Tämä auttaa sinua kannattaa mennä.Lue kiinalainen lääketiede Elina Hytönen masennus saat tietoa paljon.Kaikki tieto totta mitä siellä lukee.Hytönen opiskellut paljon ottanut selvää tästä asiasta ei kirjoita mitä sattuu.Harvoin kukaan kertoo näistä asioista.
- Anonyymi
älä vaan pyydä apua Raision kaupungin "lastensuojelun-" viranomaisilta- tuhoavat elämäsi..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1101094
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82824Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede18619Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat264606- 68567
- 95552
- 26512
- 49510
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.47491- 47437