Meeppä kyylä

Toisten ovien taakse kyttäilemään... seuraava kerta niin potkasen oven päin naamaas..<3
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Semmoiset psykoosit sieltä. Sinulla taitaa olla herkkä sytyslanka? Kuuletko ja näetkö usein harhoja ja sen vuoksi väillä vähän toteutat agressioita <3

Äänestä

Paranoitinen skutsofruunia lähtee lääkkehillä. 😂
Käyppäs vastaanotolla

Äänestä

Niin oulussa näitä hulluja riittää...

Äänestä

ovien potkiminen on hevosen äärioire, matkalla metwurstipakettiin.....

hevonen on hiilidioksidia eläessään, joten oven kustantaa....
prkeleen hevoinen...
https://www.youtube.com/watch?v=ZL4MGwlZuAc

rauhallista illanjatkoa, turvallista.

Äänestä

Tämä on ihan totta, kun hissin kyytiin pääsee asumattomalta tasanteeltakin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Toisten ovien taakse kyttäilemään... seuraava kerta niin potkasen oven päin naamaas..<3

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu