Jäi ohjelmassa sanomatta, että myös sukututkimukseen keskittyvät DNA-labrat tekevät tuota huumoriksi mainittua ihmisen ominaisuuksien selvitystä! Tämä on mitä suurinta bisnestä ja tuota hyvin tuottavaa aluetta ei jätetä uusille toimijoille!
Jos tuon perusteella sanotaan että labra on epäluotettava, niin sitten ovat kaikki!
Sukututkimus ja DNA aamun tv:ssä
Anonyymi
2
154
Vastaukset
- Anonyymi
Israelilalaiset keräävät DNA-tietoja ja myös sukututkimustietoja.
- Anonyymi
Myös englantilaiset ja amerikkalaiset keräävät!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1261720
- 1051205
Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!
https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro1381081- 49989
- 128887
Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?
Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni51880Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan
Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v240858Helsingin Mäntymäki muuttui Kultajuhlan jälkeen kaatopaikaksi.
Mitä se kertoo jääkiokosta ja lätkäfaneista? Saikkua huomenna huusi fani yöllä?70745Pridekulkue kiellettävä?
Näin täällä suoraan vaaditaan. Perusteina mitä mielikuvituksellisimmat tarinat. No, miksi ihmeessä kukaan ei ole samalla178739Mä oon tyytyväinen, että ei ole enää tunteita.
Samalla tajusin, että sun kohdalla tykkäsin enemmän niistä tunteista kuin sinusta persoonana. Halusin väkisin nähdä sinu55719