Kissojen rääkkäys/ 800 kissaa tapettu

Onko kyseisten psykopaattien henkilöllisyys tiedossa???
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

dokumenttia niin saahaan etiäpäin.nääs jos oot virheellisen ilmotuksen tehnyt.ip osottees löytyy,mut jos totta poliisit ja eläinsuojelu viranomaiset ja vapaaehtoset ovat nytasemissa!kiitos ku kerroit,mut sun ip osottees on ny tiedoos........................................mitä

Äänestä
  • Mikä se mahtoi olla tuon edellisen kirjoittajan IP-osoite captain cat. tuskin niitä nyt niin helppo on selvittää ja jos kyseinen henkilö on kertoo fiktiivisen tarinan jolla ärsyttää MM juurikin kissa tai jyrsiä populaatio ihmisiä ei tuo kovin vaikeaa ole.
    Näin itse kahden isokokoisen koiran omistaja huomaan kyllä kommenteista pihalla kun päästän ne irti kuka ei tunne koiria.

    Äänestä

Millä aikavälillä?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Onko kyseisten psykopaattien henkilöllisyys tiedossa???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu