Oletko sä hyvä laskemaan?

Nimittäin se kymmenen senttiä on kasvanut pikkasen korkoa tänä aikana. Voisit vaikka siitä hyvästä tarjota joskus kaffeet ärrällä. Voin pitää sinua kädestä samalla ja katsella silmiin 😊
12<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Niin. Joku lainas 10 senttiä ja luulet että se kaivattusi on täällä

Kiva ja noloo et huudat sitä noin monta vuotta yksin tänne jätettynä ja unohdettuna

Miltä tuntuu olla hylätty ?

Äänestä
  • Hyvää yötä sinullekin. Juo vähän kuumaa kaakaota niin lauhdut.

    Äänestä

Mä lainasin kahviin kerran väliajalla senttejä. Mut sitä miestä inhoan yhä. Juuri sellainen joka ei uskonut ei:tä vaikka moneen kertaan suoraan sanoin. Taitaa jäädä kahvit yhdessä juomatta tänäkin vuonna...

Äänestä
  • Voi niinkös kävi? Aloittaja (nainen) ei kumminkaan ole tarkoittamasi henkilö.

    Äänestä

  • Se on huomannut mikä huora sä oot, huorahan sanoo toista ja haluu toista......

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Voi niinkös kävi? Aloittaja (nainen) ei kumminkaan ole tarkoittamasi henkilö.

    Montako kertaa olet saanut seksuaalisen tyydytyksen fantasioista mitä voisit miehen kanssa olla mutta e ole?


    Työnnä pilluun sormet nyt jos tää palsta kiihottaa paremmin kuin irl

    Äänestä

  • Pakko taas jonkun päästä pätemään kun on rahaa lainannut.

    Äänestä

😀 Näyttääkö sitä siinä ärrän pihalla 😂

Äänestä

Mä ottasin vähän lisää lainaa sinulta. lainaisitko?

Äänestä
  • Se on sentitön ja aseksuaali

    Sen kanssa ei koskaan harrasteta seksiä, sen kanssa vaan haaveillaan siitä

    Äänestä

Onkohan tänne ilmaantunut joku Kalolan osasto kirjoittelemaan? Kaikki on ilmoitettu ylläpitoon.

Äänestä

Vie ne viron kymmenet sentit helvettiin täältä palstalta ja nuuhki niitten reisien sisäpintaa. (Jos oot mies). Niin pitkään kun kuparia väärrennetään ja rautalangasta pitää vääntää mun kiinnostuksen taso, niin niin pitkää suunnittelen itsaria. Kun tää homma on ohi, niin tapan itteni ja ennen sitä saat kunnolla selkääs, vitun silmiin tuljottelija.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Nimittäin se kymmenen senttiä on kasvanut pikkasen korkoa tänä aikana. Voisit vaikka siitä hyvästä tarjota joskus kaffeet ärrällä. Voin pitää sinua kädestä samalla ja katsella silmiin 😊

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu