Ahdistaa kun en saa puhuttua hänen kanssa

kahden kesken. Ajattelee etten ollut oikeasti kiinnostunut tai olen valehdellut. Tai sitten ei ole kiinnostunut ja ajattelee vain että olen outo kun kerroin pitäväni hänestä.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Pyydä keskustelua viestillä, niin sitten se on pakko tehdä eikä voi perua. Ei tarvitse kuin sanoa, että haluasi jutella kahden, koska ja missä onnistuisi?

Lisäksi voit ehdottaa itse myös mielestäsi sopivaa paikkaa., esim. koti tai joku ravintola.

Äänestä
  • Nainen vai mies alottajana

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Nainen vai mies alottajana

    Trollihan se, turhaa kysyä kumpi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

kahden kesken. Ajattelee etten ollut oikeasti kiinnostunut tai olen valehdellut. Tai sitten ei ole kiinnostunut ja ajattelee vain että olen outo kun kerroin pitäväni hänestä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu